Skocz do zawartości


Zdjęcie

Partition Magic 8 - znikniety dysk cz. 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 GóralGT

GóralGT

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 04 11 2011 - 21:53

Witam,

Mam identyczny problem jak osoba z tematu ponizej:

/Partition-Magic-8-znikniety-dysk-t42850/

Kiedys uzywalem Partition Magica i byl rewelacyjny, wiec tym razem nie sprawdzajac zadnych newsow o tym ze nie nadaje sie on do Win7 zainstalowalem PM8 i go odpalilem. Mialem podpiety dysk zewn w uszkodzonymi sektorami ktore chcialem oznaczyc zmienic wielkosc partycji itd...

W momencie wlaczenie wyskoczylo cos ze jest jakis blad czy cos i potiwerdz jesli PM ma go naprawic, bylem pewien ze dotyczy to dolaczonego dysku.

Wlaczajac drugi raz PM wyskoczyl Eroor 117 ze nie moze znalezc litery dysku. Co ciekawe moja partycja D zniknela...

Uzywalem menadzera dyskow w Win7 jednak nie moge nic zrobic ciaglew wyskakuje blad i zeby odswiezyc lub zrestartowac.
Uzylem:
- Acronis Disk DIrector 11- Widzi on moj dysk i takze partycje ktora byla D (nie mialem na niej nic waznego wiec sformatowalem ja). Gdy probouje nadal dyskowi Litere to wyskakuje blad.
* Co ciekawe mamlaptopa Toshibe w specyfikacji mial 500Gb dysku twardego, jednak Acronis wykrywa moja byla partycje D i kolejne nie przydzielone miejsce ok 500gb?? Czy to mozliwe ze mam dysk 1Terabajt? Inne programy widza tylko C i byle D. Z tymi 500gb nie moge tez nic zrobic wyskakuje ten sam blad co przy probie nadania litery do dysku.

Korzystalem tez Easeus Partition Master bez powodzenia.

Macie jakies pomysly?

Chyba bede probowal Test Disk?? Nie chcialbym przypadkiem uszkodzic partycji C...

Prosze o pomoc.

Z gory dzieki

Siemka;]

Dzieki za pomoc a w sumie za jej brak:)

Sam jakos to rozwiklalem prosze o zamkniecie tematu.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych