Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PROBLEM]Mirror's Edge


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 01 05 2009 - 19:53

Witam


Jestem bodajże 2 misija? gry Mirror's Edge i utknąłem na dobre...


http://img410.imageshack.us/my.php?image=clipboard01kil.jpg


Jak po tym przejść nie spadjąc? Misja to gdzie uciekamy przed SWAT mamy dojść do dwóch dużych dźwigów.

  • 0

#2 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 04 05 2009 - 15:55

Zajrzyj do solucji. Ostatnio próbowałem Ci pomóc i szukałem w necie opisu przejścia gry. Widziałem kilka solucji dostępnych za free ale trzeba je ściągnąć przez rapidshare a ja nie mam możliwości pobierania plików z tego servera.

Żebyś dużo nie szukał to solucja jest dostępne na portalu www.gry-online.pl ale trzeba za nią zapłacić 6 zł + vat.

  • 0

#3 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 04 05 2009 - 22:00

Na Gry Online poradniki są płatne i legalne. A na RS i torrentach zazwyczaj pirackie skopiowane z serwisu gry online, chociaż nie zawsze(czasami ktoś sam napisał, ale rzadko).

Poradnki z gier online polecam drukować, bo w PDF, trochę kartek i tuszu leci, ale cóż kto chce czytać na kompie coś takiego podczas przechodzenia gry. :D
  • 0

#4 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 04 05 2009 - 22:41

Obeszłem bez solucji poszedłem inną drogą :D
  • 0

#5 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 04 05 2009 - 23:45

Najlepiej to samemu przejść grę. Teraz są takie gry, że jest kilka rozwiązań i obejść w misjach.

Czasami rzeczywiście trzeba zajrzeć do jakiegoś poradnika. Kilka razy się zaciąłem w nie których grach. Zostawało tylko wykasować grę, odczekać trochę (może kiedyś ją się przejdzie) albo kombinować na wszystkie sposoby.

Jak ktoś się zaciął w grze STALKER 1,2 to mogę pomóc przejść...
  • 0

#6 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 05 05 2009 - 00:16

Hary taka mała rada nie nazywaj Stalkera 1 i 2 jedynie 1 Shadow of Charnoby. Tak możesz nazwać,czyste nie to dodatek a 2 wychodzi dopiero :D.To jak już ruszlismy temat Stalkera, mam problem w misji w Czerwonym lesie jestem na takim duzym placu biore zadanie od leśnika i mam iść dalej ale pojawia sie problem.Mam konflikt z Powinnością?* Nie pamiętam dokładnie lub wolność jak chce przejść zaczynają strzelać...Niechce mi się grac od nowa ;)




P.s co do poradiników uzyłem w Mirror's Edge 3 razy poradnika :D



P.s proponuje przenieść nasze posty do POgadauch o grach...
  • 0

#7 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 05 05 2009 - 01:11

Specjalnie tak nazwałem STALKER'A I i II (Czyste Niebo to taki jakby prolog)

Musisz się cofnąć i pomóc zbuntowanej frakcji lub rozwalić wszystkich ( to zawsze w tej grze pomagało ) jeżeli masz mało nabojów to cofnij się do bram obozu w stronę lasu i skręć przy ścianie w prawo, następnie podejdź kawałek az zobaczysz jaskinię w której są bandyci ... zabij ich heh

Dobrze by było wiedzieć jakie dokładnie dał Ci zadanie Leśnik...
  • 0

#8 pc4150

pc4150

    Stały użytkownik

  • 231 postów

Napisano 01 06 2009 - 15:56

Misja jest bardzo trudna ale wykonalna wchodzisz za tą bande i rozwalasz policjanta który się tam czai schodzisz jak najniżej jak będziesz na najniższym kontenerze to przejdź do przodu i czekaj na policjanta następnie zabij go i zabierz pistolet później już tylko strzelasz i szukasz czerwonych drzwi na dole ;) P.S. Poszukaj na forach z grami może na sendspace się znajdzie instrukcja.

Użytkownik macsch15 edytował ten post 01 06 2009 - 16:10

  • 0

#9 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 01 06 2009 - 17:12

Dawno to skończyłem ;) zamykać temat :)

Użytkownik macsch15 edytował ten post 01 06 2009 - 17:28
Dobrze panie moderatorze :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych