Skocz do zawartości


Zdjęcie

[PROBLEM] "nie znaleziono biblioteki dołączonej dynamicznie mscoree.dll w podanej ścieżce C: /winnt/system32;c: / winnt;c : /winnt/ system32;c: /winnt;c / winnt/system32/wbec;c/programs files/comarch/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 MasterLukasz

MasterLukasz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 17 12 2007 - 16:09

temat komunikatu "znalezienie dll nie jest mozliwe"
treść :"nie znaleziono biblioteki dołączonej dynamicznie mscoree.dll w podanej ścieżce C: /winnt/system32;c: / winnt;c : /winnt/ system32;c: /winnt;c / winnt/system32/wbec;c/programs files/comarch/nbo-rsfp/common files."
Z tego comniej wiecej wiem musze zainstalowac jakis dll ale niejestem w tym zbyt dobry i niehcce czegos namieszac w ustawieniach służbowego komputera :D prosze o pomoc :rolleyes:... komunikat mi wyskakuje gdy uruchamiam program do obróbki avatarów ...

  • 0

#2 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 17 12 2007 - 16:25

Z opisu biblioteki "Microsoft .NET Runtime Execution Engine" - więc zainstaluj .NET Framework (w której wersji nie wiem - tak jak i nie znam okoliczności wyskakiwania błędu by można było coś mądrzejszego napisać)

  • 0

#3 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 17 12 2007 - 19:52

Ściągnij http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?mscoree i wrzuc do katalogu windows/system32
  • 0

#4 MasterLukasz

MasterLukasz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 18 12 2007 - 14:16

no ok sciagnołem już tego plika ddl walnołem do systemu i dalej nic ;/ teraz mi pisze ...Net Framework Initialization Error...Please set registry key Hklm/software/Netframework/instalroot to point top the net framework instal location
  • 0

#5 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 18 12 2007 - 15:14

Wyglada ze masz xle zainstalowane (albo w ogóle) NET Framework. Ściągnij i zainstaluj
http://www.microsoft.com/downloads/details...dd-aab15c5e04f5
  • 0

#6 MasterLukasz

MasterLukasz

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 18 12 2007 - 16:11

heheh dzieki :rolleyes: prawdopodobnie to pomoże ale podczas instalacji wyskoczył mi komunikat że musze upgreatowac system do 3 ..takto jest z windowsem 2000 :D no cóż niehcce czegoś zwalic na komputerze służbowym wiec nieryzykuje ale wszystkim dziekuje za porady :(

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych