Skocz do zawartości


Zdjęcie

PC za 750zl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 sejz

sejz

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 13 01 2012 - 11:41

Czesc. Planuje kupic nowy PC.Jak wiadomo w tych czasach chodzi o to zeby wydac jak najmniej i kupic jak najlepiej. Czytajac te forum doszedlem do wniosku,ze lepiej i taniej bedzie zlozenie a nie kupno, zwlaszcza ze mam taki budzet. Chodzi mi o jednostke centralna. Na allegro znalazlem takie cos :

http://allegro.pl/komputer-amd-athlon-2x2-8ghz-4gb-ram-500gb-dysk-i2050129825.html

Dla mnie czlowieka nie majacego zielonego pojecia o komputerach, wydaje sie ze to jest dobry sprzet. Jego parametry w 100% by mnie zadawalaly. Dodam,ze dosc czesto gram w gre mniej wymagajaca tzn. COUNTER STRIKE 1.6, i raczej bym nie odpalal innych tutulow. Celem jest wyciagniecie stalych 100fpsow itp. Teraz mam ASUSA S96S i jakos to idzie, tylko, ze wsadzona jest grafika GF 8600M GS 512mb i jak kazdy zapewne wie ma ona wade wbudowana i nie oplaca mi sie jej zmieniac. Dlatego postanowilem, ze kupie/zloze sobie Pc. Chcialbym sie dowiedziec co Wy polecacie w takiej cenie. Oczywiscie co jakis czas wymienie jakas czesc na lepsza. Czekam na wasze opinie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych