Skocz do zawartości


Ozzor

Rejestracja: 10 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 01 05 2008 11:59
-----

Moje tematy

Router do serwera www

30 04 2008 - 22:41

Witam,
w małej sieci firmowej pracował router SMC BARICADE 7008ABR, który niestety padł. Jeden z komputerów w sieci pracuje jako serwer WWW.
Na starym routerze strona działała szybko i OK. Tymczasowo router został zastąpiony Linksysem WRT54GC-EU jednakże router ten nie radzi sobie z ruchem sieciowym. Próba otwarcia strony www na serwerze na który jest przekierowanie, kopńczy się 10 sekundowym oczekiwaniem na przekierowanie, i tak po kliknięciu w każdy link. Jaki router w miare przystępny i niedrogi polecacie do obsługi sieci Lan - 12 komputerów + serwer WWW - Internet DSL 4MB. Z góry dzięki za porady. Zależy mi przedewszykim na szybkim i sprawnym forwardingu do serwera www.


Czy router: LINKSYS 2xWAN 4xLAN VPN RV042-EU będzie OK?

Problem z instalacją Visty

21 04 2008 - 09:42

We wcześniejszym temacie pisałem:
"Witam,
męcze się od rana z pewnym problemem - mianowicie składałem zestaw na płycie głównej N650SLI-DS4L, Radeon 3870 i 8GB RAMU DDR2 800MHZ A-DATA.
Zestaw wstał, bios pokazał 8GB, zacząłem instalować Vistę 64bit i tu pierszy problem - Bluescreen. Próbowałem na 4BG w dualu - Bluescreen. 2GB w singlu - system zainstalował sie bez problemu. Sprawdziłem więc na 2 kościach po 1 GB Goodram - zainstalowało sie.
Problem pojawia się gdy pracują 2 lub 4 kości A-Data w dualu - pokazują się bluescreeny. Na jednej kości 2 GB lub na 2 kościach po 1 GB Goodrama jest OK.
Pamięci A-Daty jako 8 GB śmigaja w innym kompie pod AMD wieć są pewnie sprawne.

Czy w chodzi w grę konflikt TYCH właśnie pamięci z płytą??
Prosze o jakieś sugestie.
Z góry dzięki. "

Pojawiła sie jednak nowa informacja. Na wyżej wymienionym zestawie bez problemu instaluje się XP.
Problemy sa z Vistą. Czy macie jakieś pomysły dlaczego??? Dodam ze Vista 64 Bit

Problem z pamięciami na płycie Gigabyte N650SLI-DS4L

19 04 2008 - 19:06

Witam,
męcze się od rana z pewnym problemem - mianowicie składałem zestaw na płycie głównej N650SLI-DS4L, Radeon 3870 i 8GB RAMU DDR2 800MHZ A-DATA.
Zestaw wstał, bios pokazał 8GB, zacząłem instalować Vistę 64bit i tu pierszy problem - Bluescreen. Próbowałem na 4BG w dualu - Bluescreen. 2GB w singlu - system zainstalował sie bez problemu. Sprawdziłem więc na 2 kościach po 1 GB Goodram - zainstalowało sie.
Problem pojawia się gdy pracują 2 lub 4 kości A-Data w dualu - pokazują się bluescreeny. Na jednej kości 2 GB lub na 2 kościach po 1 GB Goodrama jest OK.
Pamięci A-Daty jako 8 GB śmigaja w innym kompie pod AMD wieć są pewnie sprawne.

Czy w chodzi w grę konflikt TYCH właśnie pamięci z płytą??
Prosze o jakieś sugestie.
Z góry dzięki.