Skocz do zawartości


Zdjęcie

Outlook & Word 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaziu91

kaziu91

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 18 05 2008 - 13:43

Jak w temacie mam mały 'problem' z dwoma programami z Office'a 2007. Mianowicie:

Word 2007

Mam wypracowanie napisane w Wordzie, i musze wrzucic je na telefon. Telefon niestety nie 'czyta' polskich liter. Czy da sie wiec w Wordzie jakos usunąć polską pisownie? Chodzi mi o usuniecie wszystkich ogonków w literach ą, ę, ń, ó itd.


Outlook 2007

Wysłałem sobie na informatyce jedną moja prace. Teraz muszę ją oddać, jednak nie moge jej sciagnac. Poniewaz Outlook mi to odczytał jako 'niebezpieczny plik'. Mail usunął mi się z serwera, i teraz nie wiem jak odzyskac ten plik.
Dołączona grafika



Pozdrawiam

  • 0

#2 kaziu91

kaziu91

    Początkujący

  • 29 postów

Napisano 19 05 2008 - 19:56

Proszę o pomoc, ponieważ jest to dla mnie naprawde wazne. Nie tak bardzo z Wordem ale Outlookiem MUSZE jakos odzyskac ten plik ;/ Pozdrawiam.

  • 0

#3 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 19 05 2008 - 22:32

co do worda to wystarczy (pisze z pamieci bo juz jakis czas z niego nie korzystam wiec moze byc gdzies w poblizu)
ctrl+f wtedy zakladka "zastap" albo "zastap na" tam wpisz w pierwszym polu 'ą' a w drugim 'a' i analogicznie do pozostalych liter

jesli chodzi o druga sprawe to skoro zostal usuniety z serwera to nie wiem czy cos poradzisz, sprobuj napisac do administratora poczty
czy jest jakas mozliwosc przywrocenia skasowanej wiadomosci (ale watpie czy cos zrobisz)
byc moze ktos jeszcze cos dopowie...
  • 0

#4 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 19 05 2008 - 22:48

Przecież ma ten plik ściągnięty do swojego kompa, wystarczy to tylko odblokować... Wiem jak się odblokowuje coś takiego w OE(outlook express), ale w 2007 to nie mam pojęcia...

w OE jest to w opcje>zabezpieczenia>nie zezwalaj na otwieranie i zapisywanie załączników, które mogą potencjalnie zawierać wirusy. Może w O2007 jest coś podobnego...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych