Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oppenofficce-impress


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 olech

olech

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 24 03 2011 - 19:47

Proszę o podpowiedź,jak/gdzie w programie oppenofficce-impress ustwić drukowanie, aby na jednej stronie L4 wydrukować
co najmniej 6 slajdów. Próbuję na rózne sposoby ;) , ale zawsze drukuje się mi 1 "potęzny slajd" na całej stronie L-4.A czy może da się też wydrukować slajdy w formie "nieslajdowej", jako zwykły tekst , bez pominięcia oczywiście ewentualnych tabel czy wykresów. ;)

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 24 03 2011 - 20:41

jaką drukarkę używasz, bo np. Lexmark ma coś takiego jak studio graficzne lexmark, tam mam do wyboru drukowanie z obramowaniem lub bez oraz ilość obrazów na jednej stronie.
Po drugie przenieś obrazy do edytora tekstu umieść na stronie tyle obrazów ile chcesz i drukuj.

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 26 03 2011 - 23:01

w drukowaniu jest opcja "stron na arkusz"
  • 0

#4 olech

olech

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 28 03 2011 - 15:35

[quote name='Macsch15' timestamp='1301173287' post='226572']
w drukowaniu jest opcja "stron na arkusz"
[/quote
Dzięki, ale szukam i szukam , ale nie znajduję takiej opcji w drukowaniu.Gdzie dokładniej może się znajdować?może mam inną wersję oppenoffiice./0rg.2.4./

[quote name='brutus3' timestamp='1300992104' post='226457']
jaką drukarkę używasz, bo np. Lexmark ma coś takiego jak studio graficzne lexmark, tam mam do wyboru drukowanie z obramowaniem lub bez oraz ilość obrazów na jednej stronie.
Po drugie przenieś obrazy do edytora tekstu umieść na stronie tyle obrazów ile chcesz i drukuj.
[/quote]
Używam hp laserjet, więc chyba nie ma takich opcji.Co oznacza :"przenieś obrazy do edytora tekstu umieść na stronie tyle obrazów ile chcesz i drukuj" Użyć konwertora? Sorry ,za zbyt oczywiste pytania ,ale jak widać nie jestem zbyt obyta w tej materii.
  • 0

#5 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 28 03 2011 - 16:52

Po prostu za pomocą kopiuj i wklej robisz coś takiego np. w OpenOffice (ale to wszędzie jest jednako), np. masz obrazki w jakimś folderze np. Moje obrazy nachodzisz strzałką na obrazek klikasz wybierasz opcję kopiuj, uruchamiasz OO i wybierasz albo arkusz tekstowy albo graficzny i tam na tle papieru klikasz i wybierasz opcję wklej i masz obrazek w OO. takich obrazków możesz zamieścić ile chcesz wszystko zależy od rozmiarów obrazka. taka zasada jest wklejania w notatniku i w WordPad.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych