Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Oferta" - podstrona we flash


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 floop

floop

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 27 11 2012 - 19:55

Witam.

Staram się zrobić strone we flashu, kierując się kursem "Nowoczesne Strony Flash".

Wszysto idzie w dobrym kierunku, jednak mam problem z podstroną "oferta".

Chciałbym, aby wyglądała ona tak, że obok miniatury zdjęcia przedmiotu wyświetlana była jego nazwa oraz cena, pod nazwą i ceną widniał opis, a po kliknięciu w miniaturę, wyświetlała się galeria reszty zdjęć tego przedmiotu.

Tu pojawia się problem również ze scrollem. (Zrobiłem działające przewijanie pola tekstowego, jednak nie sądzę, aby działało to w pożądany sposó B)

Oczywiście chciałbym, aby była możliwość dodawania nowych przedmiotów w czymś w rodzaju panelu administracyjnego. (Najlepiej z automatycznie zmiejszanym pierwszym zdjęciem, jako miniatury).

Starałem się znaleźć jakiś szablon, z którego mógłnym skorzystać, jednak nic nie znalazłem.

Bardzo proszę o pomoc w stworzeniu tej podstrony, bądź zaproponowanie innego pomysłu na nią (choć wydaje mi się, że ten jest najprostszy).

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.

EDIT:

Znalazłem przykład strony, który w pewnym stopniu obrazuje to, o co mi chodzi. :

http://www.templatemonster.com/flash-templates/8044.html
- zakładka catalogue.
Z tym, że opis wyświetany będzie od razu w całości, bez "read more".

  • 0

#2 pixelplus

pixelplus

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 22 04 2013 - 16:41

używasz której wersji Flasha?

  • 0

#3 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 24 04 2013 - 11:20

coś takiego to samobójstwo dla osób prowadzących biznes. Nie wszystkie przeglądarki poprawnie obsługują Flash'a, a biorąc pod uwagę, że teraz popularne staje się przeglądanie neta przez iOS, androida, safari - strona może w ogóle nie działać. Nawet jeśli strona się załaduje to może zeżreć wszystkie zasoby na starszych urządzeniach przenośnych.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Flash



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych