Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oferta Mixplus


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 HazeR

HazeR

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 14 08 2010 - 18:53

Witam,

jak w temacie chciałbym przejsc do MixPlusa ze względu na moją dziewczynę. Przyznam ze tak sobie do tego podchodze w każdym razie jeśli juz mam przejść i płacic iles tam kasy za doładowania to chciałbym przynajmniej dobry telefon. Szczerze mowiąc to nieznam sie za bardzo na tych softach od producentów czy na androidach zalezy mi na funkcjonalności za w miare rozsądna cenę mysle ze około 300 zł (ewentualnie troche ponad) jestem w stanie zapłacić.

Moje oczekiwania:

- Wi-Fi
- na aparacie mi tak nie zalezy
- dobry wyświetlacz z klawiatora QWERTY (niestety fizyczna klawiatórę posiada jedynie Delphi) na którego sie w sumie połasiłem ale nic na szybko przecież.
- dobrze by bylo gdyby bateria była w miare dobra
- GPS bardzo mile widziany :P

Ogolnie chciałbym żeby telefon był w miare ogarniety, swobodne kozystanie z internetu i bez problemowe pisanie sms-ów. Chciałbym też czasem zagrac w jakas gierke i zeby nie spowodowało to szybkiego rozładowania baterii.

tutaj ich oferta

Dołączona grafika

  • 0

#2 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 14 08 2010 - 20:37

Żaden z tych telefonów nie jest jakiś szczególny. Najlepsze z nich to nokia 5230, która nie ma niestety wifi, oraz E52, ale ona nie ma qwerty jednakże ma baardzo wytrzymałą baterię. Są najlepsze ze względu na to, żę mają system. Takie tanie samsungi zdecydowanie odradzam na okres dłuższy niż pół roku, rok, bo po prostu się sypią. Jeśli nie jest potrzebny ci system to fajnie wygląda Sony Ericsson Hazel, ma wifi jak i gps i dość dobrą baterie jak na taki sprzęt. Do tego SE w końcu się przemógł do dużysz wyświetlaczy, ale znów brak qwerty.

Czy QWERTY jest ci tak bardzo potrzebna? Może wystarczyłby dobrze nauczony słownik T9?

  • 0

#3 HazeR

HazeR

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 14 08 2010 - 20:52

W sumie to teraz zastanawiam się nad Samsungiem Monte S5620 bo ma dotykowy wyświetlacz, wifi oraz gps ale nie posiada własnie klawiatury qwerty. Myślę że mogę zrezygnować z niej w tym przypadku.
  • 0

#4 Krzychu25

Krzychu25

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 045 postów

Napisano 14 08 2010 - 21:02

A przez ile czasu zamierzasz mieć ten telefon?
  • 0

#5 HazeR

HazeR

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 14 08 2010 - 21:30

1-2 lata



Ewentualnie z oferty PLAY może znalazło by się coś lepszego od tego Samsunga Monte.

Użytkownik HazeR edytował ten post 15 08 2010 - 21:37

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych