Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzyskanie usuniętego post`a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rooski

rooski

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 21 07 2011 - 12:03

Witam. Mam taką chyba nietypową sprawę. Kiedyś(jakieś dwa, trzy tygodnie temu) pisałem na jednym z forów post. Dość długi chociaż to chyba nie istotne. Niestety administrator forum dość mocno go ocenzurował co pozbawiło go jakiegokolwiek sensu. Pomimo interwencji wielu użytkowników owego fora że post został usunięty bezpodstawnie, administrator napisał że autor może spróbować wrzucić ten post jeszcze raz bo być może któryś z moderatorów coś źle odczytał a teraz on sam sprawdzi co było na rzeczy. Pojęcia nie mam najmniejszego w tym temacie a bardzo by mi zależało na odzyskaniu tych informacji. Drugi raz już raczej tego tak ładnie nie napiszę. Nie wiem, może w historii, może jakieś logi w rejestrze? Cokolwiek. Jeżeli to pomoże to z tego co pamiętam kilkukrotnie cały tekst zapisywałem za pomącą ctrl+c czyli w tzw schowku. Za ewentualną pomoc będę niezwykle wdzięczny. Pozdrawiam.

Użytkownik rooski edytował ten post 21 07 2011 - 12:04

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 21 07 2011 - 12:24

Niestety odzyskanie Twojego posta jest niemożliwe. Po stronie forum post trafia do bazy danych. Jedyna szansa, że administrator wykonał kopię bazy danych po opublikowaniu postu, a przed jego edytowaniem. Nie oszukując się, prawdopodobieństwo tego jest znikome (czyt. żadne).

Zawartość w textboksach nie jest zapamiętywana przez przeglądarkę, a schowek "znika" gdy ponownie coś skopiujesz lub zrestartujesz komputer.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych