Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odzyskanie hasła do serwera gg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 mlody969

mlody969

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 12 2009 - 16:58

Witam. Na wstępie dodam, że szukałem już odpowiedzi w internecie na to pytanie jednak jej nie znalazłem. Otóż sprawa miała się tak. Moja dobra koleżanka założyła sobie hasło na profil gg. Jednak odznaczyła również aby program pamiętał hasło do serwera gg. Niestety nie ona zakładała gg więc nie zna ani pierwotnego hasła które było zapamiętane, ani maila użytego do założenia gg. Większość artykułów w necie traktuje o odzyskaniu hasła do profilu gg, jednak to jest znane. Testowałem również różne programy u siebie na komputerze i jedynie dostawałem informację że brak hasła w pliku config.dat

Pytanie jest więc jak odzyskać hasło do serwera gg? Dlaczego u mnie na komputerze nie ma go w tym pliku jakie jest prawdopodobieństwo że u niej w pliku tez go nie będzie? Czy to jest może kwestia tego, że na swoim gg jade od lat i system był wielokrotnie formatowany a więc hasło jest zapisane jedynie na serwerze? Z tego co się orientuje to ona nie miała robionej żadnej reinstalki od momentu postawienia systemu.

Proszę o pomoc bo dziewczyna naprawdę na mnie liczy.

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 26 12 2009 - 14:43

Na słowo nikt w GG jej nie uwierzy, a jedyna szansa to:
https://login.gadu-gadu.pl/account/remindpass

Potrzeba tylko maila, którego dziewczyna przez swoje niedbalstwo nie posiada.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych