Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odtwarzacz DVD - kto co poleca ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ForumowyLudzik

ForumowyLudzik

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 27 12 2015 - 15:41

WItajcie

 
Szukam odtwarzacza DVD z możliwością odczytu plików także z pamięci USB.
Obecnie posiadam Philips DVP2880/58 (http://www.philips.pl/c-p/DVP2880_58/200...arzacz-dvd) (do Tv podłączony HDMI) który niezbyt spełnia moje oczekiwania. Tzn. zakodowanie AVI w Xvid, DivX itp nie odpala... Mp4 nie odpala (ale to akurat nie ma nawet w danych technicznych), co chwila komunikat, że nie obsługuje danego kodeka (mimo, że Avi i Divx powinien), komunikaty, że nie obsługuje rozdzielczości (nie pamiętam jakiej, chyba chodziło o 1920/1080)... a szkoda gadać. Chyba tylko mpg z kompresją mpeg4 działa. Ale nie o tym tu mowa.  CHYBA, że macie napisze ktoś jak zrobić aby film był najlepszej jakości i był czytany przez tej odtwarzacz.
 
DO SEDNA.
Chciałem Was prosić o pomoc w wyborze jakiegoś odtwarzacza DVD, który będzie czytał pamięci USB oraz będzie w stanie otworzyć możliwie najwięcej formatów wideo (super by było, gdyby MP4 odpalił) a jednocześnie nie marudził, że dana rozdzielczość nie jest obsługiwana (nigdy nie miałem problemów na starym odtwarzaczu z jakimikolwiek plikami - nazwy nie pamięta).
Ktoś coś może polecić ?
Cena tak do 250zł.
Innego sposobu odtworzenia plików z USB i DVD chyba nie ma ? (Nie licząc laptopa, pc itp bo to ponad 250zł).



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych