Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odblokowanie BIOS'u


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Roondel

Roondel

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 24 10 2013 - 23:53

Witam!

Jeżeli złorzyłem w złym dziale prosze o przeniesienie.

 

 

 

A wiec, posiadam nootebooka HP MINI 210-2000 z biosem Insyde F.24. Jak wiem ten oto bios ma ograniczone funkcje. Moje pytanie brzmi jak go odblkowac.

 

 

 

edit: Wszystko zaczeło sie od formata booka. Nie ma on wejsca na cd wiec pozostaje instalacja z pendrive. Próbowałem róznych sposobów, przeleciałem wszystkie dostepne metody jak zainstalowac system z pendrive, botowanie, potem wypalanie iso. Próbowałem tez na własnym usb wgrac pliki zwiazane z automatycznym rozruchem przy starcie MultiBootISOs-v0.2, MobaLivecs_v2.1. Próbowałem tez uzyc programy, ktory wymusza przy starcie przeszukanie usb Plop Boot Manager. Nic nie daje skutku aby ten cholerny system wgrac.

Wiec natkąłem sie na wiadomosc ze ten bios jest pod pewnym wzgledem zablokowany, widziałem jakis angielski filmik na youtube jak gosciu prezetuje go z wielkoma funkcjami typu Advenge (czy jakos tak, ze przy starcie sprawdza usb/cd/dvd itp. i trzeba go ustawic na Enabled). Wiec mam juz dosc siedze juz 1 tydzien nad tym jak wgrac system za pomoca usb, postanowiłem zapytac ludzi z wieksza wiedza i doswiadczeniem.

 

 

Pozdrawiam!

 



  • 0

#2 BAKUN

BAKUN

    Zaawansowany użytkownik

  • 470 postów

Napisano 25 10 2013 - 19:27

Ja instaluje już od dawna przez usb pendrivem. Proponuje zajrzeć tutaj http://pclive.pl/porady-komputerowe/windows-2/windows-xp/instalacja-windows-xp-vista-7-z-pendrive.html

tym sposobem zawsze instaluje i działa zawsze.


pobierasz Novicorp WinToFlash 0.7.0008 i lecisz.

Użytkownik pawel315 edytował ten post 25 10 2013 - 23:42

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych