Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obudowa Cooler Master Elite 331


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 05 01 2009 - 17:49

Witam


Jako, że mam nowego kompa od kilku tyg.Przyszła pora na pierwsze czyszczenie niby banał ale, buda nie trzyma grafy na takie zatrzaski od środka i na zęwnątrz.I teraz jak te odśrodka otwrzyć by czegoś nie ułamać?.Najlepiej jakby się wypowiedzili użytkownicy tej obudowy.




P.s jeżeli nie ten dział to sorka nie wiedziałem gdzie to wsadzić ^_^

  • 0

#2 MasterX

MasterX

    Początkujący

  • 94 postów

Napisano 18 01 2009 - 16:47

Te budy mają chyba dwie wersje zatrzasków. Nowsze mają taką dźwignię na całości, którą wystarczy unieść do góry i przesunąć jak ta na stronie producenta z niebieskim uchwytem. tutaj Starsze mają takie fioletowe plastiki osobne do każdego slotu. Ten plastik, który zatrzaskuje grafikę musisz nacisnąć przy samej ściance obudowy od wewnątrz i wtedy jego część wyjdzie na zewnątrz, żeby wcisnąć musisz pchać aż poczujesz, że zaskoczył.
W Sumie to banalnie proste i nic nie połamiesz, ewentualnie jeśli pchniesz za mocno to bolce tego plastiku wyskoczą z dziurek i będziesz musiał włożyć z powrotem. Najlepiej jak chcesz mieć solidnie proponuję od razu wyciągnąć i przykręcić śledź śrubką to będziesz miał pewność, że nie wyleci.

  • 0

#3 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 18 01 2009 - 17:37

Ja własnie mam z tą co trzeba podnieść do góry.Dzęiki wielkie ;) pewnie jutro się tym zajme
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 19 01 2009 - 10:13

Elite 331 widziałem na oczy tylko jedną wersję, z tym zatrzaskiem,którego się lekko unosi.. Innych 331 nigdy nie widziałem, więc to może była mała pomyłka? Albo w sklepie się walnęli. Tak czy inaczej problem chyba rozwiązany?
  • 0

#5 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 19 01 2009 - 13:56

To jest ten zatrzask w załączniku rozumiem, ze mam podnieśc do gory i wyjąć grafe?

Załączone miniatury

  • P1080075.JPG

  • 0

#6 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 19 01 2009 - 14:06

No jasne, że tak. Tak jak mówiłem, tych obudów z innym nie widziałem. Podnosisz lekko do góry i w lewo..Mi się na tym trzyma potężna 4870.
  • 0

#7 konrad18

konrad18

    Zaawansowany użytkownik

  • 548 postów

Napisano 19 01 2009 - 14:44

No jasne, że tak. Tak jak mówiłem, tych obudów z innym nie widziałem. Podnosisz lekko do góry i w lewo..Mi się na tym trzyma potężna 4870.



To mniej więcj czaje o co chodzi,pytam się bo niechce czegośc popsuć a mam do ciebie takie pytanie wyjmowałeś już grafe? A jeszcze jedno czy da się ściągnąć przedni panel?

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: obudowy komputerowe



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych