Skocz do zawartości


OLN1990

Rejestracja: 25 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 09 12 2008 17:18
-----

Moje posty

W temacie: Problem (ram)

08 12 2008 - 22:30

Znaczy ten dokupiony ram już wcześniej działał na moim komputerze ( byla robiona proba, jednka zmuszony byłem wyjąć z powodów o których nie będe tutaj pisał ) tylko wtedy jeszcze procesor nie był podkecony. Na samej dokupionej jak i na mojej starej)oddzielnie i razem) komputer pracuje ale nie ma sygnalu na monitor jak to wcześniej opisałem.

odświżam temat

W temacie: [Athlon Athlon XP ] 2800+ problem

27 11 2008 - 14:20

UFF no to kamień z serca...Mogł byś mi troszkę dokladniej wytłumaczyc w jakim miejscu znajduja sie te baterie. Kompletny amator ze mnie :)

W temacie: [Athlon Athlon XP ] 2800+ problem

27 11 2008 - 12:52

Witam ponownie,
Moja nieporadnośc wzieła górę niestety. No i chyba znacznie przesadziłem. Pojawił sie ogromny problem. Kiedy prędkość procesora wzrosła do 2,08GHz a tepmertatura utrzymywała się na takim samym poziomie postanowiłem spróbować jeszcze zwiększyć. No i spotkałaa mnie nie mila niespodzianka. Otoż komputer wlącza się tzn. pracuje ale nie daję żadnego sygnału na monitor. Tak jaby monitor był w stanie spoczunku. Podejrzewam, że nastąpiło spalenie jakiegos elementu ? Co się mogło stać no i jakie kroki trzeba podjąc aby naprawić usterkę ?

W temacie: [Athlon Athlon XP ] 2800+ problem

25 11 2008 - 17:53

Mam jeszcze jedno pytanko. Mogę swobodnie przestawiać to o czym pisałeś jeżeli temperatura procesora obecnie wynosi od 55 do 60 stopni ? Jaka może być temperatura maksymalna tego procesora ?