Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowy forumowy konkurs na Tweaks.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 24 03 2011 - 13:08

Tylko na marginesie dodam, że gra według producenta jest przeznaczona dla osób 16+


#22 rockman6

rockman6

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 03 2011 - 13:50

1.Dlaczego ja?
-bo słabo znam historie i skopiowałem wypowiedzi powyżej,
-bo miło mieć kolejną oryginalną grę po tym jak przerzuciłem się z pirackich,
-bo jedyną żeczą jaką wygrałem w życiu była zabawka za rysunek przedstawiony w konkursie organizowanym przez kościół (miałem 12lat)
-bo dostałem maila z informacją o konkursie.
2.Wielka Brytania,Belgia,Francja,Holandia,Niemcy,Dania

  • 0

#23 matizc

matizc

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 24 03 2011 - 16:02

1. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać grę IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover?
2. Nad terytorium których państw rozegrała się Bitwa o Anglię?

-----

1. Gdyż Kocham wszystko co jest związane z z siłami powietrznymi drugiej wojny światowej, samolotami, lotnictwem itp. oraz znam całą powietrzną artylerię drugiej wojny światowej.
Także Uwielbiam sklejać modele samolotów i ta gra byłaby pięknym zwieńczeniem moich prac oraz mojej pasji.

2.

Kampania powietrzna bitwy o Anglię była toczona nad południową i centralną Anglią, pomiędzy niemieckim lotnictwem Luftwaffe a brytyjskim RAF oczywiście w czasie drugiej wojny światowej w roku 1940.
  • 0

#24 kolesmaniek

kolesmaniek

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 03 2011 - 21:30

1. To ja powinienem otrzymać grę ponieważ to ja najlepiej odpowiedziałem na pytanie dotyczące Bitwy o Anglię :-)

2. Bitwa o Anglię toczona była nad południową i centralną Anglią
  • 0

#25 Hatter

Hatter

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 03 2011 - 22:30

1. Jeśli interesuje was reklama owej gry to najlepszym sposobem na osiągnięcie celu jest wybranie mnie jako zwycięzcy, ponieważ w życiu nie grałem w symulator powietrzny i wyjątkowo prawdopodobne jest to, że gra pozwoli mi miło spędzić czas. Dodatkowo dodam, że uczęszczam do technikum informatycznego w związku z czym skutecznie rozgłoszę ten tytuł w gronie informatyków. A tak swoją drogą mam diabelskie szczęście, dosłownie ;)


2. Przestrzeń powietrzna Wielkiej Brytanii,
Kanał LaManche,
południowa ale także centralna część Anglii.
  • 0

#26 ateczka

ateczka

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 03 2011 - 23:31

Pilotem jestem pierwszych lotów,
Nie zahaczam skrzydłem płotów;)
Jako kobieca wersja Ericha Hartmanna
Latam najlepiej i z wieczora i z rana.
Choć przestworza przemierzam tylko komputerowe,
To wyniki osiągam ponadczasowe.
Gra ta otworzy nowe możliwości,
A mój chłopak obgryzie paluchy z zazdrości:)

(zapomniałam;p)
2. Bitwa o Anglię rozegrała się nad południową i centralną Anglią. Na siły Luftwaffe skierowane do tej kampanii składały się 2-ga Flota Powietrzna feldmarszałka A. Kesselringa, 3-cia Flota Powietrzna feldmarszałka H. Sperrlego i 5-ta Flota Powietrzna gen. H. Stumpffa, które operowały z baz we Francji, Belgii, Holandii i Norwegii.
  • 0

#27 sczmur

sczmur

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 24 03 2011 - 23:58

1. Ponieważ moi kumple co wieczór siedzą na TeamSpeaku i pocinają w IL2 a ja mogę co najwyżej posłuchać jak się "ekscytują" i dostawać wrzodów żołądka ze nie mogę z nimi zagrać... A poza tym mam fajny Joystick którego nie mogę wykorzystać w żadnej grze...
2. Głównie nad Anglia(Londyn, Liverpool, Plymouth, Portland), a także nad Francją, częściowo Szkocją, Beneluksami, Danią i Włochami( między innymi Mediolan i Turyn były celami Aliantów).
Mam nadzieje że juz wkrótce będe mógł cieszyć się grą z kolegami..! ;)

Użytkownik sczmur edytował ten post 25 03 2011 - 00:06

  • 0

#28 IgorW

IgorW

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 25 03 2011 - 00:13

1. Cóż, zawsze chciałem zostać pilotem. Niestety kiedy byłem już o krok od wejścia na tą drogę, na kilka dni przed rozpoczęciem kursu szybowcowego, zachorowałem i z powodów zdrowotnych marzenie to nie ma możliwości się spełnić. Musiałem szukać innych przestrzeni niż powietrzne, dla osobistej realizacji.

Jednak nadal uwielbiam grać w gry symulacyjne, a seria Ił-2 jest jedną z absolutnie najlepszych.
To dowód na to, że gry wideo mogą być ciekawą, ambitną rozrywką, nie tylko eskapizmem od dnia codziennego.

Niestety, z powodów finansowych obecnie raczej nie stać mnie na zakup Cliffs of Dover, tym bardziej ucieszyłbym się z nagrody ;)

2. Głównie oczywiście Wielka Brytania, zdarzały się też potyczki nad terytorium Francji i Belgii.
  • 0

#29 hutkow

hutkow

    Początkujący

  • 15 postów

Napisano 25 03 2011 - 00:13

Witam!
Ad.1 nigdy w życiu nie wygrałem nawet nagrody pocieszenia a żyję 77 lat.Jedyna wygrana to,że dzięki takim forum komputerowym jak Tweaks.pl nauczyłem się wszystkiego o komputerach/prawie wszystkiego/.
Ad.2 Nie wiem dlaczego jest akurat o bitwach stoczonych nie tylko nad Anglią ale podoba mi się bo zawsze pasjonowała mnie ta tematyka.Brali tam udział polscy piloci wnosząc do flegmatycznych anglików polską werwę i humor a w szczególności męstwo.Chyba wszyscy znamy Dywizjon 303,pilota o nazwisku Król i innych.
  • 0

#30 rest2

rest2

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 25 03 2011 - 01:11

1.

Bo mam sentyment ;) Mój pradziadek na takich latał i raz jak miał awaryjne lądowanie w ogródku za domem to dwie stodoły porwała fala uderzeniowa a prababcia wpadła do studni ze strachu i na podstawie jej historii nakręcili potem film pt. RING. Dziadek oczywiście był pijany ale i tak poszło na błędy konstruktora ;)

2.

Przestrzeń powietrzna nad Wielką Brytanią xD
  • 0

#31 Boldgrim

Boldgrim

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 25 03 2011 - 01:15

1. Dlaczego ja? Interesuje się tematyką lotnictwa od dzieciństwa. Zajmowałem się modelarstwem, aktualnie latam na szybowcach. Poza tym jestem związany z lotnictwem zawodowo, skończyłem technikum na profilu Technika mechanika lotniczego. Pracuję w Wojskowych zakładach lotniczych jako Mechanik Lotniczy płatowca.

2. Głównie terytorium centralnej i południowej Anglii.

  • 0

#32 braksodont

braksodont

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 03 2011 - 19:54

Powinienem wygrać, bo jestem sympatyczny.
Głównym terenem walk była przestrzeń nad Wielką Brytanią, Kanałem La manche, Belgią i Francją

  • 0

#33 Sean1991

Sean1991

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 03 2011 - 22:09

1. Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać grę IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover?

Od dziecka jestem miłośnikiem lotnictwa. Aktualnie jestem w klasie maturalnej w Technikum Lotniczym, udzielam się w szybownictwie oraz niebawem rozpoczynam kurs pilota turystycznego PPL. Niestety nie jestem zamożny, więc niestety nie mogę sobie takiego fajnego prezentu sam sprawić, więc liczę na poparcie droga administracjo ;). Oprócz tego dysponuję paroma fajnymi poradnikami z dziedziny IT ;) Pozdrawiam



2. Nad terytorium których państw rozegrała się Bitwa o Anglię?

Centralna i południowa Anglia i jak oczywiście ktoś już wyżej wspomniał z pewnych źródeł można wywnioskować, że piloci RAFu zapędzali się w rejony Francji
  • 0

#34 gwolska

gwolska

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 03 2011 - 12:03

1. Moim marzeniem jest wcielić się w asa lotnictwa i eliminować w walce samoloty wroga. Taka gra to fantastyczna dawka adrenaliny, która w fazie wiosennej jest mi niezwykle potrzebna.
2. kampania powietrzna nad południową i centralną Anglią.
  • 0

#35 lkulas

lkulas

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 03 2011 - 14:24

1.
Konkurs fajny i ciekawy,
Mnóstwo przy nim jest zabawy.
Kilka osób udział bierze
Ma nadzieję wygrać szczerze.
Co mam zrobić chciałbym wiedzieć?
By móc grać w tą grę u siebie!
Jedno zdanie powiem skromnie,
Bardzo proszę Was pokornie.


2. Wielka Brytania, Francja, Włochy, Niemcy
  • 0

#36 icemario

icemario

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 03 2011 - 15:13

1....bo kocham latać;)))
2...nad terytorium Anglii to oczewiste:)))
pzdr.ice
  • 0

#37 agf

agf

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 26 03 2011 - 23:37

1. Chciałabym bardzo wygrać tę grę by podarować ją mężowi. od półtora roku ma fioła na punkcie samolotów - robi własne modele. Zaczynał od takich z pianki jak pod panele, teraz buduje z balsy. I mimo, że na co dzień dość mam zmieniania pokoju na warsztat i całego mnóstwa rulonów z planami, deseczek, śrubeczek, nadajników, odbiorników itd. to jednak podziwiam, że mu się to udaje i że stworzone przez niego modele latają. Obecnie pracuje nad takim, którego skrzydła mają rozpiętość ponad 2 metry... A dodam, że mieszkamy w dwupokojowym mieszkanku w blokach... Poza dłubaniem w samolotach, oblotami na polu, spędza też sporo czasu w internecie wyszukując nowych modeli, przeglądając zdjęcia starych samolotów by odtworzyć ich oryginalne wzory i barwy. Poza tym ma grę - symulator lotów na którym też ćwiczy. Myślę, że taka gra z samolotami w roli głównej też byłaby dla niego wielką frajdą ;)

2. Kampania powietrzna nad południową i centralną Anglią.
  • 0

#38 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 27 03 2011 - 00:10

1).Dlaczego ja bo:
mam krzywe nogi jakbym całe życie na beczce siedział, gębę zbója, zeza, łysy i szczerbaty a do tego leniwy, a z gęby mi jedzie jak z odbytu. ;)
2). Główną areną walk powietrznych w okresie zwanym Bitwą o Anglię w II wojnie światowej był Kanał la manche, nad nim najwięcej odbyło się walk powietrznych i nad nim doszło do pierwszego spotkania pilotów polskich z pilotami niemieckimi.
Oczywiście były walki nad terenem wschodnich wysp brytyjskich jak i po stronie zachodniej europy lecz główne walki o panowanie w powietrzu dochodziło nad wodami kanału. Chodziło o nie dopuszczenie jak najmniejszej liczby niemieckiej maszyn luftwaffe nad terytorium Wielkiej Brytanii.
Z tym że w niektórych przypadkach dochodziło to celowego przepuszczania lotnictwa niemieckiego w głąb WB aby Niemcy nie domyślili się że Brytyjczycy czytają rozkazy ma to związek z maszyną szyfrująco-deszyfrującą Enigmą.

Użytkownik brutus3 edytował ten post 27 03 2011 - 00:11

  • 0

#39 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 28 03 2011 - 06:16

Zapraszam do udziału, dziś ostatni dzień przyjmowania zgłoszeń!
  • 0

#40 kodle

kodle

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 28 03 2011 - 14:45

1. Tyle tu fajnych i oryginalnych odpowiedzi, ale spróbuję - wszystko dla męża. :P

Chciałabym sprawić Wielkanocną niespodziankę mężowi, który uwielbia tematykę II wojny światowej, gry komputerowe, a w garażu najchętniej postawiłby Messerschmitta BF 109 razem ze Spitfire'm oraz Panterę. Sprawiłoby to mi wielką frajdę - prosząc męża w Wielkanocny poranek, aby zajrzał w skrzynkę z bratkami - co mu przyniósł Wielkanocny Zając, a tam nowa gra IL-2 Sturmovik Cliffs of Dover. Oczywiście już tego samego dnia odpali grę i mogę o nim zapomnieć, on będzie latał w przestworzach...wiem coś o tym :)

2. Bitwa o Anglię odbyła się nad terytorium południowej i środkowej Anglii.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych