Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa/stara płyta główna s.939


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Zamir

Zamir

    Początkujący

  • 56 postów

Napisano 02 06 2007 - 19:08

Witam was. Ostatnio moją płyte główną ASUS A8N-SLI trafił szlag. Napoczątku były problemy z kartą dzwiękową zintegrowaną, kanały były pomylone, były 2 wejścia na mikrofon zapominająć o głośnikach przednich (jeżeli chodzi o posiadanie zestawu min. 5.1 głośników). Potem poszły porty PCI, żadna karta dzwiękowa nie chce na nich działać, to znaczy: albo komp w ogóle ich nie widzi, albo jak już widzi to po zainstalowaniu sterowników komp się wiesza albo wogóle dźwięku nie ma. Teraz co dziwne wogóle nie widział karty graficznej, dopiero po przełozeniu takiej "blaszki" na tryb z dwoma kartami graficznymi "zauważył" ją i da się pracować. Chociaż to dziwne... w trybie single jej nie widzi, a w trybie dual widzi... coś nie tak.

Postanowiłem kupić nową płyte główną, jakąś do 200 zł na s.939. Nie mam dużych wymogów, jedynie takie aby obsłógiwały tryb dual ddr, HT 1000 i jeden port PciEx16. I żeby dało się trochę na niej dać kopa prockowi (OC). Obecnie Athlona 3000 (1800 Mgh) na 2450 Mgh. Jeżeli tyle dało by się osiągnąć to był bym w niebie :D

Pozdro i czekam na odpowiedzi, mam nadzieje ze ktoś mi choć troszke pomoże w wyborze :D

  • 0

#2 McDonald

McDonald

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 07 2007 - 01:56

Ja mam Asus A8N-SLI Deluxe i jest na prawde fajna :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych