Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa grupa "Użytkownicy+"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 31 07 2010 - 00:37

Chciałbym wysłuchać waszych opinii o zamiarze stworzenia nowej grupy "Użytkownicy+".
W grupie znajdowały by się osoby z określoną ilością postów (np. od 500) jak i nieaktywni specjaliści.
Nad przywilejami takiej grupy nadal myślimy, jednakże raczej to będzie powiększona skrzynka PM, więcej miejsca na załączniki, powiększona sygnatura, powiększony maksymalny rozmiar awatarów i zdjęć w profilu.

Podaje temat do publicznej dyskusji :(

  • 0

#2 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 31 07 2010 - 02:18

czyli co ? powrót zasłużonych ?
wywalić range "pani moderator " bo to zbędna głupota "ten moderator, ta moderatorka"

im mniej rang tym lepiej

Miast tego proponuje ludzi którzy są chętni i mają na to ochotę oraz spełniają kryteria które wymieniłeś , przenieść do rangi specjalista

  • 0

#3 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 31 07 2010 - 02:42

Miast tego proponuje ludzi którzy są chętni i mają na to ochotę oraz spełniają kryteria które wymieniłeś , przenieść do rangi specjalista



Jeśli tacy by się zjawili, chętnie.
  • 0

#4 Gość_Sicknature_*

Gość_Sicknature_*

Napisano 31 07 2010 - 12:10

popieram
  • 0

#5 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 31 07 2010 - 12:36

Hm, wychodzi na to, że ja jestem nieaktywnym specjalistą :(
Powiem tak: Mi to jest obojętne czy jestem specjalistą, zasłużonym, czy zwykłym userem. Nie jestem na tym forum dla rangi.
Choć takie bajery jak : "powiększona skrzynka PM, więcej miejsca na załączniki, powiększona sygnatura, powiększony maksymalny rozmiar awatarów i zdjęć w profilu" na pewno się przydadzą :(
  • 0

#6 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 31 07 2010 - 12:56

Hm, wychodzi na to, że ja jestem nieaktywnym specjalistą xD
Powiem tak: Mi to jest obojętne czy jestem specjalistą, zasłużonym, czy zwykłym userem. Nie jestem na tym forum dla rangi.
Choć takie bajery jak : "powiększona skrzynka PM, więcej miejsca na załączniki, powiększona sygnatura, powiększony maksymalny rozmiar awatarów i zdjęć w profilu" na pewno się przydadzą :blink:


nie wiem czy wiesz że , jeśli przejdziesz w stan "uzytkownicy+" zostanie ci odebrana możliwość przeglądania działu ekipy i brania udziału w tamtejszych dyskusjach
  • 0

#7 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 31 07 2010 - 12:59

To byłby taki powrót do zasłużonych, ale pod inną nazwą. W tym wypadku jestem przeciw.
  • 0

#8 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 31 07 2010 - 13:25

Podoba mi się pomysł macysza. Nie każdy powyżej 500 postów jest specjalistą.
  • 0

#9 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 31 07 2010 - 13:54

Jestem za propozycją Maćka to bardzo dobry pomysł. Problem w tym żeby ludzie nie nabijali postów jak głupi...
Proponuję, aby tylko niektórzy powyżej 500 postów dostawali taką rangę.
  • 0

#10 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 31 07 2010 - 14:11

Jeśli będą nabijać, od tego są moderatorzy żeby takie posty usuwać :blink:
Każdy ma równouprawnienie, nie będziemy wyliczać kto zasługuje a kto nie na tą rangę.
  • 0

#11 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 31 07 2010 - 14:16

Dobrze jeśli tak będziemy robić jak napisałeś to się zgadzam teraz już na wszystko.

  • 0

#12 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 31 07 2010 - 17:29

Trochę mi się wydaje to dziwne, nie dawno z inicjatywy Unixxxa,wprowadzono Specjalistę z dostępem do forum dla moderatorów. A teraz znów zmiana ciekawe po co owszem zwiększyć PW i miejsce na załączniki tu obecnym oraz dać uprawnienia do usuwania dublujących się postów, (bo często na nie trafiam) oraz możliwość sprzątania, bez oczywiście takiej opcji jak dyscypliny tym niech zajmuje się już konkretny moderator. A jeśli są rzeczywiście jacyś nie aktywni, to przenieść na dział zasłużony dla forum i dać mu w miejscu/polu zamieszczania danych o userze a konkretnie w miejscu status ostrzeżeń na przykład ikonę w formie np. medalu i tak 5000 postów konkretnych czyli postów a nie spamów to medal brązowy, 10000 medal srebny 15000 to złoty.
Jednym słowem zostawić tak jak jest jedynie jeśli uznacie że ktoś jest za mało aktywny to przenosicie go na zasłużony lub niżej a resztę pozostawić jak jest. Ostatecznie albo samo się wykruszy albo nabierze rozpędu.

  • 0

#13 Danys18

Danys18

    Początkujący

  • 108 postów

Napisano 31 07 2010 - 17:46

owszem zwiększyć PW i miejsce na załączniki tu obecnym oraz dać uprawnienia do usuwania dublujących się postów, (bo często na nie trafiam) oraz możliwość sprzątania, bez oczywiście takiej opcji jak dyscypliny tym niech zajmuje się już konkretny moderator.

np. z takimi przywilejami, pomysł mi sie podoba :blink:
  • 0

#14 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 01 08 2010 - 11:45

oraz dać uprawnienia do usuwania dublujących się postów, (bo często na nie trafiam) oraz możliwość sprzątania,


Nawet jeśli takowa grupa powstanie, to na pewno nie będzie miała możliwości moderowania.

A jeśli są rzeczywiście jacyś nie aktywni, to przenieść na dział zasłużony dla forum i dać mu w miejscu/polu zamieszczania danych o userze a konkretnie w miejscu status ostrzeżeń na przykład ikonę w formie np. medalu i tak 5000 postów konkretnych czyli postów a nie spamów to medal brązowy, 10000 medal srebny 15000 to złoty.



eeee ? nie rozumiem, nie ma grupy zasłużony.


Edit:

Dobra, umówmy się że nieaktywni specjaliści nie wylądują w tej grupie, będą tam osoby tylko z określoną liczbą postów.
  • 0

#15 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 05 08 2010 - 06:28

jestem za użytkownikami+ i lkikwidacją specjalisty, zasłużonego etc :D
  • 0

#16 anduvir

anduvir

    Zaawansowany użytkownik

  • 952 postów

Napisano 05 08 2010 - 08:14

No to coś czuję Makensis, że lobby Specjalistów zablokuje tą zmianę.
  • 0

#17 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 05 08 2010 - 09:22

Lobby specjalistów z mojej strony nie ma nic przeciwko.
  • 0

#18 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 05 08 2010 - 12:00

Mnie jest obojętne.
  • 0

#19 Gość_unitrax_*

Gość_unitrax_*

Napisano 05 08 2010 - 18:05

użytkownicy+ jest rangą w mojej opinii zupełnie zbędną .
Zajmijcie się lepiej usuwaniem takich wynalazków : /index.php?app=members&section=view&module=list&filter=29 czy to nie zbytnie wyróżnienie aby dla jednego użytkownika była osobna ranga ?

Dalsza sprawa - nie tak dawno doprowadziłem , w obecnej randze do : usunięcia użytkowników zasłużonych , przeniesienia aktywnych użytkowników z tamtej rangi do specjalistów , dzięki czemu - zasłużeni nie mający praktycznie żadnych profitów z bycia na forum ( poza większą skrzynką emili i więcej miejsca na załączniki - które nawet teraz jest śmiesznie małe , ) zyskali dostęp do działu zarządu , co to dało ?

Ano , jak wiecie , wszyscy jeśli nie większość w obecnej grupie specjaliści zrobili coś dla forum - posiadają wiedzę , doświadczenie .
W radzie forum podejmowane są decyzje dotyczące pozostałej części forum - reszty użytkowników . I właśnie dochodzimy do sedna , osoba która przesiaduje tu od kilku lat , jak mniemam , ma na uwadze sprawy forum i chciała by decydować lub chociaż móc wyrażać zdanie na tamte tematy . Więcej osób w radzie , to doprowadzenie do lepszego rozwiązania podejmowanych tam problemów .

Czym będzie więc ranga użytkownicy+ ? niczym więcej aniżeli zachętą dla trolli , i jeśli użytkownicy z tej rangi nie mieli by dostępu do działu zarządu to jaki to ma sens ? ano żaden.

Więc darujcie sobie takie wynalazki - jeśli już to można poszerzyć rangę specjaliści o nowe głowy .
  • 0

#20 Jakub566

Jakub566

    Pedobear

  • 897 postów

Napisano 05 08 2010 - 19:23

Są dwie możliwości przyznawania rangi. Albo automatycznie, albo ręcznie. Obie mają wady. W przypadku pierwszej każdy będzie starał się nabić posty, a w przypadku drugiej ranga będzie pusta. Po co tworzyć rangę dla paru osób? Tak więc nie zgadzam się.

///Looby specjalistów; 2 vs 2 :D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych