Skocz do zawartości


Zdjęcie

Notebook hp mini 210


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 sanders20

sanders20

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 16 08 2012 - 20:27

Witam!

Mam pytanie. Postanowiłam kupić w orange notebooka hp mini 210 i chciałabym wiedzieć czy ten notebook odczyta mi stronę zalukaj.tv? bo ten notebook ma być tylko dla mnie a ja mam małe wymagania tylko gg, fora, facebook i zalukaj.tv i bez tego nie chcę tego notebooka. I jeszcze zastanawiam się nad lepszym notebookiem ale nie wiem gdzie prócz w oange dadzą mi na raty na dowód? bo jeszcze się uczę i nie pracuję a wiem już że w media markt dadzą tylko z umową o prace. Będę wdzięczna za pomoc!

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 08 2012 - 20:47

i chciałabym wiedzieć czy ten notebook odczyta mi stronę zalukaj.tv?


A niby dlaczego miał by Ci nie odczytać tej strony ? ;] to nie zależy akurat od notebooka.

zastanawiam się nad lepszym notebookiem ale nie wiem gdzie prócz w oange dadzą mi na raty na dowód?


Powiem Ci tak Orange czy inna sieć nie sprzeda Ci samego notebooka, dostaniesz do tego pewnie internet i umowa przynajmniej na 3lata :D a to wiąże się z przepłaceniem notebooka. Nie lepiej odłożyć sobie troszkę gotówki i kupić używanego notebooka np z allegro? Kolejna sprawa jest taka że Orange może da Ci na dowód tego notebooka (z internetem) ale będziesz musiał zapłacić im kaucję zwrotną około 500zł która jest po pół roku zwracana do osoby która podpisała umowę. Przynajmniej tak było jak ja pytałem z ciekawości w Orange na jakich zasadach można od nich wziąść laptopa czy tam notebooka.

Użytkownik Tomasz6688 edytował ten post 16 08 2012 - 20:56

  • 0

#3 sanders20

sanders20

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 16 08 2012 - 22:02

ale czy ten notebook hp mini 210 da rade odczytac zalukaj.tv? tylko o to mi chodzi
  • 0

#4 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 16 08 2012 - 22:14

Spokojnie da radę :)
  • 0

#5 sanders20

sanders20

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 16 08 2012 - 23:05

dzięki za pomoc :)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: laptop HP opinie o HP



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych