Skocz do zawartości


Zdjęcie

Norton Internet Security 2007 na Vista


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 11 04 2008 - 07:06

Mam problem z zainstalowaniem Symantec Norton Internet Security 2007 na Windows Vista Home Premium. Wyskakuje powiadomienie, że program ten ma znane problemy z kompatybilnością (więc nie instalowałem z obawy, że może system pójść). Jednakże wyczytałem , że Symantec wypuścił jakiegoś fix'a / patch'a do NIS 07, aby właśnie dało się zainstalować go na Vista. Ja osobiście nie mogłem tego nigdzie znaleźć, a już na pewno nie na ich stronie (bardzo fajnie) NIS 08 nie chce stawiać bo to syf. Czy ktoś może tego używa i doszukał się gdziekolwiek tej łatki?

  • 0

#2 webtrax

webtrax

    Stały użytkownik

  • 180 postów

Napisano 11 04 2008 - 07:24

cos kiepsko szukales :thumbsup:
http://www.symantec.com/pl/pl/home_homeoff....jsp?site=nucwv

  • 0

#3 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 11 04 2008 - 07:46

O tym właśnie mówiłem, że nie ma na ich stronie. Wybierasz NIS 2007 a i tak NIS 08 wskakuje automatycznie. A ad-on pack to nie jest łatka tylko dodatek z Antispamem itd :thumbsup: Nie bardzo rozumiem jak to działa, wybieram NIS 2007 i co już? nic się nie ściąga tylko tak po prostu "Gratulacje teraz możesz zainstalować produkt.." Ale i tak ciągle jest ten sam warrning w Vista
  • 0

#4 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 11 04 2008 - 10:21

Dzięki wielkie!. A czemu to tak mało zajmuje? moja instalka ma ponad 200MB ;)
To się czymś różni czy to po prostu instalacyjna łata a dopiero po niej mam zainstalować swojego :thumbsup:
  • 0

#5 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 11 04 2008 - 15:43

Normalnie instalujesz i podczas instalacji czy po już nie pamiętam, podajesz klucz aktywacyjny i po czym chodzi normalnie.
Ten fix jest spakowany przez co tak mało zajmuje.
PS> Rozpakuj sobie sa pomocą Winrara ten plik instalacyjny nortona, to będziesz miał rozmiar około 225MB :thumbsup:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych