Skocz do zawartości


NighTe

Rejestracja: 18 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 19 10 2008 06:49
-----

Moje posty

W temacie: Skórki Vista

18 10 2008 - 21:44

Nie działa!! Dalej to samo! Pomocy zaraz mnie coś trafi! Nic systemowego mi się nie uruchamia bo pisze, że RunDll32 przestał działać! POMOCY!

W temacie: Skórki Vista

18 10 2008 - 17:37

POMOCY! Wziąłem ten VistaGlazzer a wcześniej próbowałem instalować ten Aero Cośtam i jak włączyłem tego Vista Glazzera to nacisnąłem ten przycisk z kolorami pośrodku.. I nacisnąłem coś z aero właśnie i zrobił mi się taki pasek jak w windows 98 i jak chcę dać spowrotem na ten klasyczny Visty to daję Personalizuj > Kompozycja i wyskakuje mi: Program Proces hosta systemu Windows (Rundll32) przestał działać. Co mam zrobić? Tak samo jest jak chcę zmienić kolory albo ustawienia ekranu! Jak to odkręcić? Jeśli się da to proszę napisać jak i opisać dokładnie i PO POLSKU jak zainstalować tego skina: http://www.myvistathemes.com/skins-and-the...-free-download/

Z góry bardzo dziękuję.

W temacie: Skórki Vista

18 10 2008 - 16:11

No sorki ale w C:/ Nie mam żadnego folderu windows. Przysięgam! A co do tego Vista Glazz to jak juz odblokuje czy co tam mam zrobic to jak pozniej zainstalowac tą skórkę "jak należy"?

W temacie: Skórki Vista

18 10 2008 - 14:40

Poradnik jest źle przetłumaczony i nic z niego nie rozumiem a po za tym nie mam żadnego uxtheme.dll w skórce Aero Liquid. I nie było tam żadnego poradnika. Więc proszę o jakąś konkretniejszą pomoc.

EDIT. Aha. Skumałem. Muszę pobrać te pliki. Ok. Pobrałem ale szlag mnie zaraz trafi! Nie mogę znaleźć tego system32. Zaznaczyłem, żeby pokazywał ukryte pliki i foldery i dałem w wyszukaj system32 ale wyświetlają mi się tylko jakieś głupie skróty a samego folderu nie ma! Help!

W temacie: Skórki Vista

18 10 2008 - 13:05

Dzięki. Ściągnąłem sobie Aero Liquid: http://www.myvistathemes.com/skins-and-the...-free-download/ i teraz nie wiem jak to zainstalować. Mam Vistę po polsku więc daję prawym na pulpicie > Personalizuj > Kompozycja > Przeglądaj... Wybieram ten plik .Theme z tego folderu ze themem ale tam zostały jeszcze inne pliki z którymi nie wiadomo co zrobić. A jak daję Dalej na przeglądaniu to theme wcale mi sie nie zmienia tylko pulpit się zmienia na cały czarny. Proszę o pomoc!