Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Niepowodzenie konfiguracji aktualizacji"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Emichael19

Emichael19

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 07 2014 - 20:01

Witam


Ostatnio miałem problemy z aktualizacjami systemu Windows 8 x64 i niektóre, aktualizacje niedziałały , a nie umiałem dowiedzieć sie które to ...
Windows Uptade Diagnostic niby coś wykrył , że są jakieś problemy z niektórymi aktualizacjami , ale nie pokazało konkretnie z którymi.
I chciałem się dowiedzieć jak się tego dowiedzieć smile.gif lub czy można te wszystkie aktualizacje pobrać przez np.: przeglądarke ...
A i jeszcze chodzi m o to , że wcześniej mi się pojawiało przy włączaniu komputera :
Niepowodzenie konfiguracji aktualizacji
Wycofywanie zmian
Nie wyłączaj komputera. I to mnie powstrzymuje do ponownego instalowania tych aktualizacji , bo nie wiem , która to zawiodła , która niedziałała ...

 



  • 0

#2 Marek K.

Marek K.

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 07 07 2014 - 11:34

Panel sterowania\Programy\Programy i funkcje i polewej "wyświetl zainstalowane aktualizacje", niestety nie jestem pewien czy będą tam wyświetlone błędy z niezainstalowanych, ale na pewno coś powinno być w Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Narzędzia administracyjne\Podgląd zdarzeń -> Dzienniki systemu Windows. Tyle że to więcej czytania ;)



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych