Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Nie można zainstalować systemu Windows na tym dysku. Dysk może wkrótce ulec awarii" - Problem z instalacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Seta11

Seta11

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 12 12 2011 - 22:49

Witam. Mam laptopa acer travelmate 2490 i chce zainstalowac win 7 bo mam system zepsuty i wgl się nie włącza ten laptop. Instaluje i jak tam jest z tymi partycjami to je podzieliłem jedna ma 60gb a 2 ponad 57 i jak chce na tej lub na tej zainstalować to w lewym dolnym roku mam taki wykrzyknik a tam taki bład:
nie mozna zainstalowac systemu windows na dysku 0 i partycji 2 tzn na wszystkich partycjach tak mam o co może chodzić ?
i tam jest napis pokaz szczegóły ( koło tego błędu ) i jak naciskam to takie coś ;
nie można zainstalować systemu Windows na tym dysku. Dysk może wkrótce ulec awari. Jeśli są dostępne inne dyski twarde, zainstaluj windows w innej lokalizacji.

PS. jeśli zły dział proszę o przeniesienie

?

Użytkownik kosa006 edytował ten post 19 01 2012 - 01:10

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 13 12 2011 - 17:31

Może to coś pomoże: nie można zainstalować Windows

Na twoim miejscu najpierw bym utworzył płytę z programami diagnostycznymi i sprawdził stan dysku. Jeśli wszystko jest w porządku to sformatuj ponownie komputer z live CD programu G-parted. Nie zapomnij o ustaleniu partycji podstawowej na której instalujesz zazwyczaj Windows i rozszerzonych dla reszty świata.

  • 0

#3 kombatant

kombatant

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 19 12 2011 - 18:10

Mozesz zapuscic plyte np. z windows vista, przejsc do konsoli i zapuscic scandsk zeby zdiagnozowac dysk

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych