Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działa przycisk FN w laptopie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tony***

Tony***

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 26 01 2013 - 08:48

Witam. 2 tyg. temu kupiłem laptopa Samsung na systemie win.8. Po kilku dniach pojawił się problem z przyciskiem "fn" tzn. zachowuje się tak jakby był cały czas wciśnięty. Oddałem wiec kompa na serwis gdzie zrobili recovery. Tyle to i ja sam robiłem!!! Po powrocie z serwisu było wszystko ok przez jakieś 30min. Później problem powrócił. I tu moje pytanie...czy może to być wina jakiegoś oprogramowania i jak ewentualnie go "uzdrowić", czy niestety znowu muszę z nim jechać i oddać na serwis.

  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 26 01 2013 - 09:02

Za mało podałeś szczegółów, jak to zachowuje się tak jakby był cały czas wcisnięty? xD pokazuje się jakiś komunikat na ekranie? xD

  • 0

#3 Tony***

Tony***

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 26 01 2013 - 09:22

klawisze F1-F12 oraz zero na klawiaturze numerycznej maja dodatkowe funkcje z przyciskiem FN i właśnie wszystkie one po pewnym czasie pracy kompa działają nie jako przyciski F1, F2, F3...itd. tylko jako fn+F1, fn+F2..itd
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 01 2013 - 13:03

Skoro problem powraca oddaj do serwisu, szkoda że się zgodziłeś na gwarancyjną naprawę trzeba było oddać z tytułu niezgodności z umową. Pozostaje ci zabawa w serwisowanie laptopa, opisz dokładnie po jakim czasie klawiatura przestaje funkcjonować.
  • 1

#5 maxx000

maxx000

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 27 01 2013 - 23:18

w biosie jest możliwośc ustawienia, by FN był na stałe, a jak się go wciśnie to działają F1-f12 :)

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: fn laptop Samsung windows 8 niesprawna klawiatura



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych