Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działająca klawiatura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomino90

Tomino90

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 02 2013 - 22:22

Witam!
Mam duży problem. Dzisiaj podłączyłem telefon do komputera i nagle się wyłączył myślałem że to nic poważnego po chwili włączył się komputer jakby nic , i nagle patrze działa monitor ,myszka , słuchawki , mikrofon i patrze klawiatura mi nie działa , pochwili podłączyłem starą klawiature ale ona też nie działał a najgorsze jest to że do zalogowania potrzebuje hasła -,-. Mam drugie konto i tam nie potzrebuje ale żeby coś zrobić (zainstalować gre , sterowniki ) musze podać hasło do pierwszego konta ponieważ tamto jest ważniejsze . Teraz pisze zlaptopa brata . Bardzo prosze o szybką odpowiedz .
Z góry dziękuje .

Użytkownik makensis edytował ten post 18 03 2013 - 15:51
naucz się pisać, katastrofa systemu edukacji

  • 0

#2 Reedd

Reedd

    Stały użytkownik

  • 348 postów

Napisano 19 02 2013 - 22:36

Włóż klawiaturę do innego USB.

  • 0

#3 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 19 02 2013 - 22:36

pochwili podłączyłem starąklawiature

Restartowałeś po tym podłączeniu? klawiatura USB czy ps/2?
  • 0

#4 100nka

100nka

    Stały użytkownik

  • 194 postów

Napisano 21 02 2013 - 11:04

Klawiatura PS/2 ma 50% szans działania jeśli ją odłączysz i podłączysz przy uruchomionym sprzęcie. Zależy od kaprysu kompa. USB działa zawsze o ile sterownik wciąż rezyduje w systemie. A co do problemu - nie wiem jakiego masz łindołsa ale podczas logowania w lewym górnym rogu powinieneś mieć ikonkę klawiatury. Kliknij, a pokaże się klawiatura ekranowa gdzie możesz po klawiszach klikac myszką. Natomiast twoj problem mógł być spowodowany albo konfliktem zasobów do USB albo wadą przewodu od telefona który spowodował wachnięcie napięcia.
  • 0

#5 tonson

tonson

    Początkujący

  • 62 postów

Napisano 22 02 2013 - 10:03

Zresetuj bios...
  • 0

#6 zipzap

zipzap

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 08 03 2013 - 11:28

Wygląda na to, że poszło zwarcie po płycie głównej. Możliwe że port klawiatury się wypalił jeżeli to p/s2 albo wypaliło port USB jeżeli to klawiatura na USB. Skoro to podłączony telefon był przyczyną i komputer się zrestartował przepięcie poszło na pewno tyle że ciężko stwierdzić gdzie dokładnie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych