Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nero 7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 danfos

danfos

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 11 2005 - 17:52

Sciag?em sobie ze strony nero.com now? wersj? nero 7, gdy ja instaluje pokazuje mi sie ze to jest wersja demo, a nie sciagalem wersji trial, skad moge sciagnac pelna wersje nero 7?

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 28 11 2005 - 19:19

Nie ma wersji Trial tak, jak to by?o w wersji 6 (przynajmniej na razie).
Pe?n? wersje Nero 7 trzeba - kupi? :D


#3 zx

zx

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 28 11 2005 - 19:41

Saletra - a to co? http://www.nero.com/nero7/eng/nero7-demo.php Pisze wyra?nie trial.

Trial to jest pe?na wersja - wystarczy wpisa? serial, który otrzymasz po zakupieniu programu, a ograniczenia czasowe znikn?.
  • 0

#4 danfos

danfos

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 11 2005 - 19:41

wersja trial (chyba demo) jest na stronie nero w dziale download, ja mam oryginale nero 6 wiec mam oryginalny klucz do tego ale nie wiem jak 7 sciagnac bo gdy sciagam to po instalacji pisze ze to demo
  • 0

#5 zx

zx

    Początkujący

  • 24 postów

Napisano 28 11 2005 - 21:01

Wi?c tak - przypuszczam, ?e kupuj?c serial od Nero 6 nie jest on wa?ny w Nero 7. Wnioskuj? tak, poniewa? tak by?o z przesiadk? z wersji 5 na 6 (http://www.nero.com/nero7/eng/faq_search.php?search=update&fid=351&s=0).

Z tego co pami?tam podczas instalacji instalator pyta?, czy chcesz wgra? wersj? DEMO, czy posiadasz ju? numer seryjny (po zaznaczeniu tej drugiej opcji nale?a?o wpisa? numer seryjny). W pierwszym przypadku korzysta?o si? z triala, w drugim - z pe?nej, licencjonowanej wersji.

Niestety sam nie posiadam owego produktu i nie mog? sprawdzi? jak to by?o dok?adnie (cho? mo?liwe, ?e jeszcze w tym tygodniu taka mo?liwo?? si? pojawi).
  • 0

#6 spider

spider

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 30 11 2005 - 16:38

Tak jak to napisa? zx, trial to pe?na wersja ale przez jaki? okres czasu (przewa?nie 30 dni). Aby usun?? ograniczenia trzeba wstukac odpowiedni kod, który mozna kupic lub... - do niczego tu nie namawiam :( A co do tego czy kod z wersji 6 b?dzie dzia?a? w wersji 7 to odpowiadam ?e NIE, poniewa? do ka?dej wersji jest on inny.

Pozdrawiam
  • 0

#7 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 27 07 2006 - 20:46

od czego są programy p2p . jeśli chciałbys posiadac kod moge ci udostępnić mój , tylko napisz do mnie :blink:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych