Skocz do zawartości


Nemezis321

Rejestracja: 02 kwi 2016
OFFLINE Ostatnio: 17 04 2016 21:04
-----

Moje tematy

Skoki pingu

14 04 2016 - 20:48

Jestem po instalacji win 10, niestety nie po raz pierwszy musiałem instalować ten beznadziejny system. Tyle że wcześniej internet działał poprawnie, teraz podczas używania internetu mam nagłe,ogromne skoki pingu. Używam karty Tp link 300Mbps Wireless N PCI Express Adapter.Mam najnowsze sterowniki, na pewno nie jest to wina routera bo na innych urządzeniach wszystko działa bardzo dobrze. Domyślam się że problem jest właśnie ze sterownikiem, ale nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc bo problemy z kompem mam od 2 miesięcy i już mnie krew zalewa.  :wallbash:


Dziwny problem z internetem

02 04 2016 - 20:36

Problem jest dziwny i złożony dlatego obawiam się że będę się musiał rozpisać.

Wszystko zaczęło się kiedy zepsuł mi się komputer(płyta główna lub procesor)(jakieś 3 tygodnie temu),miałem wtedy od jakiegoś czasu windowsa 10 zaktualizowanego z windowsa 8.1. Miałem po serwisie wymienione wszystkie części oprócz karty graficznej i dysku Hdd. Używałem przed awarią karty sieciowej NETGEAR 1000m N150, która nie jest kompatybilna z win10 a jednak dziwnym trafem działała. Kiedy wczoraj chciałem przenieść win10 z Hdd na nowy Ssd, najpierw z bootowanego pendriva zainstalowałem win10 na SSD a po uruchomieniu świeżego systemu sformatowałem windowsa na starym dysku i wszystko inne. Karta sieciowa przestała wtedy działać absolutnie a kiedy używałem innej dostawałem raport błędu że brakuje w systemie jednego lub więcej protokołów sieciowych, żaden ze sposobów proponowanych przez internautów mi nie pomógł, więc wczoraj zainstalowałem win 8.1 w nadziei na poprawę (w ten sam sposób(przez pendrive)).Mam aktualnie 2 sieci Wi-fi  jedna działa bardzo bardzo wolno i tyko czasami, a druga wcale. Dostaje teraz różne powiadomienia: Problem z kartą sieci bezprzewodowej, połączenie między punktem dostępu, routerem lub modemem kablowym a internetem zostało przerwane lub Wystąpiły problemy z łącznością przy użyciu modemu szerokopasmowego,czasem też informacje o problemie z bramką(?),używam karty Netgear,tej co wcześniej. Dodam że problemy z internetem zaczęły się po pierwszym uruchomieniu systemu Windows po serwisie. Próbowałem wielu sposobów, ale żaden nie pomaga. Proszę o pomoc.