Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najgorsza gra jaka działała na waszych "pudłach"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 26 08 2006 - 10:20

Od tego dziadostwa aż się roi na rynku i w sklepach itp. Na ich widok chce się wymiotować i wyłączyć monitor. Kupe ludzi wydaje na nie zmarnowane pieniądze a potem rzuca się z mostów i wierzowców (których w Polsce można policzyć na palcach jednej ręki). Jakie więc gry nie polecacie kupić, najgorsze z najgorszych jakie psuły wam życie i które lepiej omijać szerokim łukiem? ^_^

  • 0

#2 caveman

caveman

    Tweaks.pl team

  • 368 postów

Napisano 26 08 2006 - 10:33

Hard Truck począwszy od trójki wzwyż ^_^

  • 0

#3 UNK0WN

UNK0WN

    Początkujący

  • 146 postów

Napisano 26 08 2006 - 10:48

Hard Truck począwszy od trójki wzwyż  ^_^

Wyświetl post

+Tibia ale za free
  • 0

#4 genziutek

genziutek

    Pionek

  • 376 postów

Napisano 26 08 2006 - 10:51

Delta Force (cała seria) to dopiero porażka ^_^
  • 0

#5 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 26 08 2006 - 17:23

IMOA są to:

Tibia (kto wypuscil z przedszkola tych debili ktorzy tam graja i staraja sie zrobic komus jak najwieksze swinstwo? Totalne dno...)

Quake... Omg... sieczka na całego i na dodatek pozbawiona jakiegokolwiek sensu...

SWAT 4 - wolniej już być nie mogło?! Na dodatek nie lubie gier taktycznych

FIFA i inne piłki na blaszaka... - Piłke można kopać na dworze bo na kompie jest denna...
  • 0

#6 71proste

71proste

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 009 postów

Napisano 26 08 2006 - 18:31

Tibia!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!!
Wszelkie symulatory!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!
  • 0

#7 Gierek23

Gierek23

    Stały użytkownik

  • 272 postów

Napisano 26 08 2006 - 18:36

Rally Championship XTREME, Poldek Driver, FIFA (cała seria), Wormsy (teraz mnie ta seria wkurza), Elastomania, Colin 3.
  • 0

#8 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 26 08 2006 - 18:41

Ojciec chrzestny (Gotfather) ?

#9 biskup

biskup

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 29 08 2006 - 21:18

Nie no Saletra! Bez yay! Godfather to poważna gierka! Ten klimacik gangsterski, naprawde duży plus!

Co do Tibii, sam w to grałem i to nie mało, bo 3 lata. Kiedy zaczynałem ta gra naprawdę miała bardzo fajny klimacik bez żadnych, jak to słusznie nazwał Siwy, przedszkolaków. Teraz już sam w to nie gram, mam ciekawsze sprawy na głowie :D.

Nie no! Gierku23! Elastomania to jest bardzo fajna gra! Co do wormsów to się zgodzę, ta seria podobała mi się do wersji 4, czyli Worms World Party. Później zrobiło się Te eR A Gie I Ce Zet eN I E...

A sam z siebie, nie lubie gier sportowych. Takich jak FIFA, NBA Live, NHL, Golf i inne takie popierdółki. Sport uprawiamy na dworze :P.
I nienawidzę przygodówek! Za dużo myślenia i kombinowania jak dla mnie :D Nie no, ale tak serio to nie lubie gier gdzie nic się nie dzieje, żadnej akcji. Nie lubię gdy chodzę po całym świecie gry, żeby znaleźć jakiś zwój, który mi powie gdzie jest klucz, którym otworze drzwi za którymi jest dźwignia, która otwiera klatkę z przyjacielsko nastawionym trolem, który pomaga Ci uwolnić Twoją zgubioną siostrę :D

Pozdrawiam,
biskup
  • 0

#10 devil_113

devil_113

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 16 10 2006 - 20:50

Nina kroniki agenta tunele Afganistanu
  • 0

#11 Macko

Macko

    Początkujący

  • 105 postów

Napisano 16 10 2006 - 21:31

Wszelkie symulatory!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!

Oj podpadłeś mi :D Jest godny uwagi symulator :
Live For Speed - doskonałe odwzorowanie fizyki jazdy (niestety jeszcze nie dopracowany system zniszczen, ale to dopiero druga wersja :D) Po zakupie licencji jest zabawa na maxa, sam gram bez licencji, i tez nie narzekam :D Pozdrawiam :D

A jesli chodzi o najgorsze gry - Tibia ; Wszelkie gry przygodowe bleeh :(

  • 0

#12 Firekage

Firekage

    Stały użytkownik

  • 379 postów

Napisano 16 10 2006 - 22:52

FEAR.
Nie dosc , ze gra jest nudna to ma tak dennie wykonane levele , ze mozna zasnac. Kazdy budynek , pokoj wyglada dokladnie tak samo. Jsa wiem , ze to biurowiec ale bez przesady. Krzeselko , lampka i LCD...troche inwencji by nie przeskadzalo. Grafika tez wedlug mnie nie jest zadna rewelacja. Jak zobaczylem bitmapowe wentulatory na dachu to z wrazenia zrobilem printa. Ta gra wyroznia sie tylko swietna fizyka. Bez niej to bylby kolejny slaby FPP jakich wiele. Do FAR CRY mu daleko.

Collin 5.
Po prosy Codemasters pokazalo co potrafi. Siedzac tyle w tym temacie , wypuszczajac switna 1 i 2 , pozniej ciut slabsza ale nadal dobra 3 , poprawiona 4 wydaja nam COS TAKIEGO. Kpin w zywe oczy. Nic ciekawego a model jazdy wola o pomste do nieba. Jest to najgorsza czesc w jaka gralem. Az dziwie sie , ze oni zroblil idobra Toce RD1 i RD2.

ShellShock Nam 67
O tym nawet nie bede pisal. Rozumiem , ze gra na konsole byla nowoscia , ale ten kto gral w LOS czy Vietconga to przy tym dostanie zawalu. kiperawa grafika , zalosny gameplay i nuda. Zreszta...stojac metr od typa , prujac calym magazynkiem nie robimy zadnej szkody......

Catwoman
Ta gra miala byc chyba jakims konkurentem dla POP. Chcieli dobrze a wyszlo jak zwykle. NUDA..ZDALA.

Bloodrayne.
Jeden z ciekawszych pomyslow na postac w grze komputerowej i fatalne wykonanie. Jak zwykle gdy brakuje pomyslow na dalsza rozgrywke to wciska sie Niemcow , 3 rzesze , i jakies tajne eksperymenty(Uwe nie dostanie za to renty)....

Driver 3
Wielkie oczekiwania i niestety zalosc. Gra jest slaba , im dalej tym o dziwo mamy pokaz coraz gorszej grafy , ostatnia misja to pokaz pixelozy....Zamiast polozyc nacisk na jazde...wybrano denne strzelanie. KAPA.

Enter The Matrix.
O tym nawet nie bede sie rozpisywal. Po prostu wyciagacz kasy. Ostatni level podobno robil inne TEAM i wyszedl swietnie w przeciwienstwie do reszty. Masa upierdliwych bugow. Za 20 zl gra na raz.

Juiced i SRS.
Marna podrobka NFS'ow. Rozumiem cene z CDA(SRS 14 zl ale wersja boxowa to 80....) ale w przypadku Juiceda i jego ceny(50 zl) to juz jakies niporozumienie. W tej cenie mam genialnego Porsche ,dobrego HP2 czy grywalnych Undegroundow. Model jazdy to jakas parodia.

Sid Mayers Pirates.
Jesli mam za odswiezona wersje z "nowa" grafa dac 50 zl to wole zassac darmowego freewara na amige czy c64 i grac za darmo. Nuda po paru dniach. Nic ciekawego tylko szukanie mapki , pojedynki i abordaze. Gdyby ta gra cos wnosila to ok , ale to odgrzewany kotlet. Wole Pirates of the Carribean.

Xpand Rally.
Dobra grafika , oczekiwania spore i zawod. Slaby model jazdy. Cienki jak barszcz. To paranoja aby na lagodny zakret nie dalo sie "wjechac" z predkoscia powyzej 100. Gra ma tak drewniany model jazdy ,ze wymieklem. Gdyby byj jakis pacz czy cos na to. Jeszcze gorzej niz w Collinie 5.

Age of pirates.
Gra mialaby klimat ale chamska zagrywka Cenegi spowodowala to , ze ludzie zakupili "BETE". Bugi , wysiadki do windy , brak pacza i fixa. Gra zniknela z planu wydawinczego Cenegi a Nova/Playlogic wydaje poprawiona i pelna wersje w grudniu. Jakas kpina. 30 zl w plecy na BETE!Dołączona grafika!

Reszta moze pozniej.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych