Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nagrywaka CD i DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 30 04 2008 - 13:14

W zasadzie to wszystko możesz wywalić. Po usunięci problemu noda przywrócić, reszta rzeczy nie jest niezbędna. Po wyłączeniu tego powinien się uruchomic w awaryjnym

  • 0

#22 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 30 04 2008 - 19:44

Zrobilem jak pisałes lecz nadal to samo komputer sie zacina :( moze jakis inny sposob jest na to? zeby moze jakies nowe stery albo cos?



aha sprawdzilem Tez czy napęd wirtualny mozna zrobic lecz tez nie pokazuje go :D


probowalem robic Alcoholem i Daemonem i nic wiec system cos jest zepsuty moze cos w rejestrze trzeba zrobic?? jesli tak to prosze o pomoc


a pewnie w Trybie awaryjnym by widziało napedy lecz sie zacina :turned:

  • 0

#23 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 02 05 2008 - 20:29

Nurek nim komuś powiesz bzdura to sprawdź, ja mam bez tych 8MB wolnej partycji i Windows chodzi normalnie, za to mam możliwość Odkurzaczem sobie komputer z zbędnych wpisów oczyścić. Po drugie alkohol podkręca ustawienia po to by mógł odczytać pliki/płyty zabezpieczone i je kopiować. W ogólnym zarysie to zapoznaj się z zabezpieczeniami i sposobem ich odczytu i omijania oraz zapisu, na początek sposoby zabezpieczania danych na nośnikach ferromagnetycznych, a potem na nośnikach optycznych.
  • 0

#24 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 05 05 2008 - 14:28

ok problem naprawilem Formatem :D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych