Skocz do zawartości


Zdjęcie

NFS Pro Street


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 NowaXik

NowaXik

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 31 08 2007 - 09:44

Jak w temacie co sadzicie o nowym dziecku NFS Pro Street :(

  • 0

#2 Ciągutek

Ciągutek

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 14 09 2007 - 09:41

Grafika super, a gwyalnośc to się jeszcze zobaczy.

Pod względem Grafy jeszcze czegoś takiego nie widziałem.

  • 0

#3 Gość_Qaz7_*

Gość_Qaz7_*

Napisano 20 09 2007 - 09:52

mmm...wlasnie ogladnolem sobie teaser i film z E3 2007. Dokladnosci i szczegolowosc grafiki jest niesamowita. Ciekawe jakie EA narzuci wymagania zeby to odpalic.
  • 0

#4 jakubgorz

jakubgorz

    Stały użytkownik

  • 251 postów

Napisano 20 09 2007 - 15:28

FS Pro Street to już całkiem inna bajka. Nie będzie nielegalnych nocnych wyścigów i policyjnych pościgów.IMO troche straci klimat i to nie będzie to co MW czy nawet Carbon ;) ale to się jeszcze zobaczy. ;)
  • 0

#5 mik2

mik2

    Początkujący

  • 149 postów

Napisano 03 10 2007 - 17:54

Na pewno nie będzie to odgrzewanie starych kotletów, wielu osobom się już znudziło wcześniejsze podejście EA do nfs: co nastepna część to poprawiona grafa. Nic więcej. teraz zmieni się wiele rzczy, grafa oczywiście też. Mnie osobiście najbardziej podobają się zniszczenia :huh:
  • 0

#6 Gość_Qaz7_*

Gość_Qaz7_*

Napisano 04 10 2007 - 13:29

Damage dla auta jast faktycznie fajny, obloki dymu w nadkolach podczas palenia gumy... i fenomenalny Blur podczas wkraczania kamery w strefe dymu- to jest piekne :huh: Jednak mnie teraz bardziej zastanawia czy zewnetrzne modyfikacje auta beda teraz mialy znaczenie nie tylko wizualne. Mianowicie czy jak sie wstawi spoilery to czy polepsza przyczepnosc, tak jak to robia w rzeczywistosci.
  • 0

#7 TomAlek

TomAlek

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 13 10 2007 - 12:37

No tak grafika jest świetna ale przecież procesor nie będzie miał do wczytania bóg wie czego...grafika 128 starcza i jush ;)
Szkoda że nie będzie jazdy po mieście :D

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Need for Speed NFS



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych