Skocz do zawartości


Zdjęcie

Myszka + podkładka do 200 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 michalkoc

michalkoc

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 08 2015 - 19:16

Witam. Poszukuję nowej myszki oraz podkładki.

 

§  Budżet: 200 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4Tech Op-620D

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Nie posiadam

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 35 cm 

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS'y, RPG'i oraz inne gierki

§  Ile przycisków używasz w myszce: 3

§  Chwyt: finger/claw, ale myślę, że lepiej grałoby mi się używając palma lecz obecna myszka jest do tego za mała.

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): Stosuję oba ułożenia.

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): 12 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Chcę zmienić mysz, ponieważ obecna jest za mała i czasami źle mi się ją trzyma. Do tego scroll już niedomaga.

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Chciałbym żeby nie zepsuła się zbyt szybko.

 

Znajomy polecił mi kanę v2 lub rivala + do tego qck+. Co myślicie? Wiem, że może mi nie wystarczyć na rival'a z qck+ ale mogę ewentualnie nagiąć budżet. Jeśli znalazłoby się coś lepszego w tej cenie to proszę śmiało proponować. 



  • 0

#2 hary

hary

    The Untouchable

  • 791 postów

Napisano 18 08 2015 - 20:05

Mój barat kupił niedawno steelseries rival i jest bardzo zadowolony. Mówił, że za tą cenę nie znalazł by nic lepszego.

 

Do 200 zł kupisz z podkładką...



  • 0

#3 Zadowolenie.pl

Zadowolenie.pl

    Początkujący

  • 79 postów

Napisano 02 09 2016 - 19:38

http://www.zadowolenie.pl/sprzet-komputerowy/kalwiatury-i-myszki/myszki/steelseries-mysz-rival-100-gaming-white-1- ten model będzie idealnym rozwiązaniem. Jest to używany przez profesjonalnych graczy gryzoń, który szczyci się uznaniem użytkowników jak i recenzentów. 


  • 0

#4 kebab84

kebab84

    Początkujący

  • 35 postów

Napisano 05 09 2016 - 09:04

Do 200 zł Rival300 ... będzie średni...

Polecałbym Gigabyte XM300 na świetnym sensorze bardzo dobrze wykonana oraz świetny kształt.

W podobnej cenie jest jeszcze DM1 Pro oraz luknij moją sygnaturkę.

Podkładka natec M12 midi lub maxi.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych