Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mysz optyczna DELL 570-11213 niedziałający Bluetooth


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 afro_mp

afro_mp

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 18 09 2011 - 00:25

Niestety po 10 miesiącach użytkowania wczoraj rano chciałem włączyć po raz kolejny swoją myszkę. Niestety gdy chciałem sparować ją z laptopem, okazało się że myszka nie chce wysyłać sygnału Bluetooth (brak sygnału oraz dioda bluetootha przestała działać). Optyka myszki jest ok. Myszka nigdzie nie spadła, nie uderzyła w nic oraz nie została zalana. Macie może jakieś pomysły/sugestie? Model myszki to ten http://accessories.euro.dell.com/sna/productdetail.aspx?c=pl&l=pl&s=dhs&cs=pldhs1&sku=570-11213&~ck=dellSearch&baynote_bnrank=0&baynote_irrank=2 . Zapłaciłem za nią prawie 200zł więc troszkę żal mi ją wywalać do kosza. Jest to już moja druga myszka na bluetooth i druga po niecałym roku przestaje działać ;/ Chciałem ją zareklamować ale przeprowadzałem się i rachunki gdzieś przepadły.

  • 0

#2 Abback

Abback

    Ojciec Dyrektor

  • 514 postów

Napisano 18 09 2011 - 00:46

Jeżeli wszystko ze strony PC (Bluetooth) jest w porządku i jak piałeś optyka OK to myślę iż myszka się wysypała, a raczej jej Bluetooth... Nic nie pozostaje innego jak oddać do reklamacji lub zakupić nową....

  • 0

#3 miciugo

miciugo

    Początkujący

  • 56 postów

Napisano 19 09 2011 - 19:15

Miałem podobny kłopot z myszka microsoftu- po kilku latkach użytkowania nie łapała blutka. Pomogło oddanie gryzonia do serwisu komputerowego gdzie mi ją rozebrano i przeczyszczono wszystkie styki- koszt operacji 20 złociszów. Teraz biega jak złoto- lepiej dać 20 niż 200 za nową.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych