Skocz do zawartości


Mordorkaiser

Rejestracja: 19 lip 2015
OFFLINE Ostatnio: 20 07 2015 17:29
-----

Moje tematy

Problem z internetem.

19 07 2015 - 00:49

Witam. Mam problem z internetem. Mianowicie dzisiaj rano internet po prostu padł, tak sam z siebie. Sprawdzałem router ( tp-link ) i wszystko wyglądało tak jak zwykle. Nie mogłem skonfigurować routera, ponieważ komputer nie łączył się na domyślne IP ( 192.168.1.1 ). Dodam, że Wi Fi działało bez zarzutów. Po resecie routera udało mi się połączyć aby go skonfigurować. Z internetem nadal nie mogłem się połączyć, po kliknięciu we właściwości połączenia lokalnego: IPv4 - Brak dostępu do internetu, IPv6 - Brak dostępu do sieci . Połączyłem się z internetem poprzez WAN miniport, internet działa normalnie, lecz dość uciążliwe jest, że z każdym startem komputera muszę na nowo podawać login i hasło. Dodatkowo przestała świecić dioda internetu na routerze, przestało działać Wi Fi ( mogę się połączyć, lecz żadna aplikacja ani strona internetowa nie ładuje się ). Ta sama sytuacja jest na każdym smartfonie i komputerze. Jestem dość zielony więc prosiłbym o pomoc, szukałem tego na innych forach lecz nic podobnego nie znalazłem.