Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monitor nie chce wyswietlac obrazu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojt3k1

Wojt3k1

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 20 05 2013 - 18:55

Witam

Ostatnio zepsuła mi się karta graficzna, chyba jakieś spięcie było bo widziałem dym no i kabel od monitora był podłączony w tym czasie. Kupiłem nową, no i nowy zasilacz, wszystko podłączyłem, odpaliłem kompa, żadnego( pipnięcia) nie bylo, chociaż zawsze był. No i wszystkie wiatraczki się kręcą ale monitor nie chce wyświetlać obrazu. Nie wiem czy to przypadkiem nie od kabla, ale ja się nie znam. I od razu mówię, że nie jestem żadnym specem od komputerów, wiec jak możecie to proszę piszcie żebym zrozumiał.



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 20 05 2013 - 23:49

Sprawdź czy karta dobrze siedzi w gnieździe. Jesteś pewny, że to karta była zepsuta? Rozumiem, że strzelił zasilacz. W takim wypadku mógł zabrać ze sobą jeszcze parę części, zwłaszcza jeżeli nie był markowy. Najlepiej sprawdzić wszystkie podzespoły.



  • 0

#3 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 21 05 2013 - 00:13

Fajnie że mamy tu wróżki i wiemy jaką kartę kupiłeś, w jaki sposób podłączasz monitor do karty i ogólnie jaka jest konfiguracja twojego PC.

Jak nie potrafisz podmienić nawet kabla czy też sprawdzić grafiki w innym PC czy też monitora to oddaj go najlepiej do serwisu.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych