Skocz do zawartości


Zdjęcie

Monitor 23" 500-600zł #PS3 #Gry


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 4imb0t

4imb0t

    Początkujący

  • 11 postów

Napisano 24 12 2013 - 17:10

Poszukuję monitora przeznaczonego dla gracza w cenie 500-600zł.
Wymagane Full HD i brak smużenia, przekątna 23".
Obowiązkowo złącze HDMI, gdyż chciałbym podłączyć do niego konsolę PS3.

 

Myślałem nad LG 23EA63V-P, jednakże odstrasza mnie niestabilna podstawka (moje biurko trzęsie się podczas chodzenia (!) po pokoju...) i problemy z nierównym oświetleniem.

Z góry dziękuję za pomoc.



  • 0

#2 Wirtualny Wojownik

Wirtualny Wojownik

    Początkujący

  • 45 postów

Napisano 27 12 2013 - 17:11

Witam,

 

hehe - akurat jestem świeżo po zakupie modelu, który podałeś. Bardzo trafnie wybrałeś monitor z matrycą IPS.  Szczerze, to jak uderzam dłonią zawiniętą w pięść kilkukrotnie w stół to trzęsie się drugi monitor zamiast tego od LG - choć wygląda na pierwszy rzut oka, że to właśnie on jest kruchy. Dziwna sytuacja, moje biurko akurat jest stabilne, jednak z ciekawości wykonałem taki test i o wiele cięższy monitor z podstawką na oko "stabilniejszą" nagle zaczyna się poruszać.

 

Jeśli jedynie to Cię odstrasza, to uwierz mi nie masz się o co martwić. W razie ostatecznych problemów, nagram filmik, aby pokazać Ci co mam na myśli  - hehe :)



  • 0

#3 Legolas85

Legolas85

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 31 12 2013 - 01:54

Dokładnie również polecam ci wziąć tego LG. Szkoda, że sam nie jestem zbytnio przy kasie bo bym sobie go sprezentował.



#4 barrfind

barrfind

    Początkujący

  • 50 postów

Napisano 31 12 2013 - 15:54

Rzeczywiście bardzo fajny monitor, ale cenowo poniżej 6 stówek raczej nie schodzi (najczęściej widziałem po 599)


  • 0

#5 Legolas85

Legolas85

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 01 01 2014 - 21:34

I tak stosunek jakości do ceny jest wyjątkowo korzystny.







Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych