Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mikrofon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Har

Har

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 17 01 2007 - 20:01

Witam.
Tak się stało iż aktualnie potrzebuje mikrofonu. Nie znam się na tym zupełnie, a nie chcę kupić czegoś co utrudniało by mi życie. Znalazłem na allegro fajny, tani mikrfon, do przyczepiania do odzieży, allegrowicz wypisał jego funkcje:
Czułośc mikrofonu38 dB
Długość przewodu1,8 m
Pasmo przenoszenia mikrofonu (w Hz): 100 Hz - 16 000 Hz
Impedancja mikrofonu: 2200 ohm
Okres gwarancji: 24 miesiące
Typ złącza: mini-jack
Zaczep umozliwiający mocowaniew: do ubrania lub monitora

Taki jest ten mikrofon. Teraz moje główne pytanie: Czy po przyczepieniu swobodnie od odzieży (wiadomo że w okolicach klatki piersiowej - nie na nogawce :) )będzie mnie dobrze słychać u osoby z którą rozmawiam? Wiadomo przy dobrze ustawionych ustawieniach itp. Chodzi mi tylko o to czy będę się musiał nad nim pochylać, przystawiać go do ust czy poprostu on będzie sobie swobodnie wisiał a ja będę mógł swobonie prowadzić konwersacje :) .

Pozdrawiam Har

PS. Ktoś się zna? Ktoś pomoże :cry:

  • 0

#2 jacu

jacu

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 19 01 2007 - 23:36

Mikrofon jest widać po parametrach w porządku, jeżeli jest w dobrym stanie technicznym to nie będzie problemu
z nim po przyczepieniu do odzieży.

  • 0

#3 drake

drake

    Początkujący

  • 83 postów

Napisano 25 01 2007 - 22:11

To zależy, czułość nie powala, ale nie jest najgorsza. Prawdopodobnie nie będzie problemów z celowym nachylaniem się, jak to się miewa z wokalówkami. :) Pownieneś być spokojny. Zbiera szumy z każdej części otoczenia, tak jak pojemnościówka.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych