Skocz do zawartości


Mibal

Rejestracja: 24 cze 2006
OFFLINE Ostatnio: 05 07 2007 20:44
-----

Moje tematy

Touchpad, port usb, myszka nie działa

03 07 2007 - 19:26

Słuchajcie to długa historia, ale naprawdę potrzebuję waszej pomocy i nie mam za dużo czasu, więc przeczytajcie, pomyślcie i pomóżcie mi! Zacznijmy od tego, że chciałem zaoszczędzić miejsca na dysku i wybrałem oczyszczanie dysku, a tam opcję "kompresja starych plików"- nie wiem co mnie pokusiło. Zaoszczędziłem ~2gb miejsca kosztem tego co teraz mam. Uruchomiłem ponownie komputer i rozpoczęła się seria błędów. Ten program skompresował mi wszystkie drivery, prawie cały folder Windows itd. Moim sterownikiem do karty stał się Vga, nie mogłem zainstalować sterowników bo... bla bla bla. W końcu sobie z tym poradziłem, gdy zainstalowałem sterowniki intela co do kontroli i/o agp i chyba usb. Problem od razu się nie naprawił , lecz później wszystko już działało jak trzeba kosztem portu usb i touchpada. Gdy tylko go dotknąłem myszka wariowała i nic nie dało się z tym zrobić, postanowiłem go odinstalować, co okazało sie niemożliwe, ale przy okazji zepsuło mi port ps2 czyli ostatnią deskę ratunku dla myszki. Teraz ledwo co tu wszedłem, posługując się klawiaturą i napisałem o moim problemie. Chciałbym sformatować ten komputer, ale cd-rom nie działa, a na dodatek boję się, iż na laptopach robi się to inaczej. Proszę pomóżcie choćby w kwesti usb, niby nie mam dobrych sterowników, a gdy już takowe znajdę to wyskakuję mi błąd przy instalacji. Intel 82801 usb coś tam coś tam, nie mogę tego sprawdzić, ale jakoś tak to się nazywało. PROSZĘ o POMOC!Dołączona grafika

Komputer - Proszę o ocenę

03 07 2007 - 18:07

Intel

Proc: intel core 2 duo e6420 box
Mobo: gigabyte ga-965p-s3
Ram: ddr2 patriot pc800 2x1gb
Grafa: geforce 7900gs galaxy (600/1600)
Hdd: seagate barracuda 7200.10 250gb (16mb cache)
Zasiłka: modecom feel3 500w

Amd

Proc: amd athlon64 x2 5000+ box am2
Mobo: gigabyte ga-m55s-s3 am2
Ram: ddr2 patriot pc800 2x1gb
Grafa: geforce 7900gs galaxy (600/1600)
Hdd: seagate barracuda 7200.10 250gb (16mb cache)
Zasiłka: modecom feel3 500w

Z początku miałem brać zestaw intela, ale sprzedawca mówi, że do gier lepiej będzie się sprawował amd :P Sprzęt będzie przeznaczony głównie do gier. Co wybrać?