Skocz do zawartości


Mhee

Rejestracja: 17 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 26 02 2010 15:32
-----

Moje posty

W temacie: Błąd podczas aktualizacji Office

26 02 2010 - 14:17

Po prostu w opcji aktualizacja ustaw na trzecią opcję licząc od góry, czyli wyszukuje aktualizacje powiadamia ale nie pobiera i nie instaluje. Jak pokaże ci się ikona że są dla twego komputera gotowe aktualizacje kliknij na tę ikonę, pokaże ci się spis aktualizacji jakie są dostępne dla ciebie.
Wszystkie aktualizacje są już gotowe i od haczone takimi ptaszkami jako potwierdzenie że zgadzasz się na ich instalowanie. Ale możesz sobie wybrać które nie chcesz aby były instalowane, najedziesz na daną aktualizację kursorem klikniesz i ptaszek zniknie, oznaczać będzie to że nie chcesz aby dana aktualizacja została pobrana i zainstalowana. To oznacza że możesz zrezygnować z aktualizacji M$Office, i nie tylko z każdej innej.
Radzę ci wyłączyć opcję aktualizacji Start/Panel sterowania/Centrum zabezpieczeń, tam wyłącz automatyczną aktualizację.



Dziękuję za odpowiedź, ale sprawa polega na tym, że ja właśnie chcę zainstalować tą aktualizację, tylko nie wiem co mam zrobić, bo pojawia się ten komunikat.

[mod] Spróbuj włożyć do napędu płytkę z office 2003 i odnaleźć wymagany plik (niestety XP to XP)..I nie załączaj screenów w ppt! [/mod]