Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mało fps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kalypso

Kalypso

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 06 12 2014 - 21:17

Witam mam nastepujacy problem.

W grze LoL mam około 10 fps, tak samo w cs go. Kolega który ma groszy komputer osiaga około 50 fps w cs go i 80 w lolu.

Jaki może być tego powód ?

Parametry mojego komputera:

Procesor: i3-530

Karta Graficzna: Nvidia gtx 260

RAM: 8 GB

 



  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 06 12 2014 - 21:56

Za mało danych żeby jednoznacznie stwierdzić. Czy ten kolega to gra na domyślnych ustawieniach grafiki czy jednak coś tam sobie obniżył żeby dało się jakoś grać. Twój komputer powinien mieć jakieś taktowanie pamięci, dysk, zasilacz, system (jak win7 to napisz ocenę wydajności i co masz najsłabsze). Komputer kolegi też powinien mieć jakieś parametry skoro wiesz, że gorszy. Bez konkretnych liczb/danych nie da się powiedzieć co jest nie tak.



Użytkownik bipiw edytował ten post 06 12 2014 - 21:57

  • 0

#3 Pavvell

Pavvell

    Początkujący

  • 65 postów

Napisano 10 12 2014 - 14:10

Masz wgrane wszystkie sterowniki? zaktualizowałeś je? grzebałeś w opcjach tych gier, może ustawiłeś coś na full i nie wyrabia komputer. Twoja grafa nie jest taka zła, więc komputer powinien być wstanie uruchomić te kiepskie gry bez problemu.


  • 0

#4 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 10 12 2014 - 16:22

Przeinstaluj gry. Możliwe że masz infekcje, więc przeskanuj dyski porządnym antywirusem. Spróbuj wyłączyć synchronizację pionową. Włącz "nieograniczona ilość fps" w ustawieniach gry.


  • 0

#5 com-batant

com-batant

    Początkujący

  • 46 postów

Napisano 15 12 2014 - 14:04

Prawdopodobnie jakiś wirusik. Sprzęt Twój nie jest najgorszy, zwłaszcza do LoLa powinien spokojnie wystarczyć. CCleaner + jakiś antywirus. Wyczyść niepotrzebne procesy i wtedy spróbuj.

Ewentualnie otwórz komputer i przeczyść wentylatory itd. Jeśli są zapchane to także możesz mieć spadki wydajności peceta przy uruchamianiu rzeczy, które wymagają większego zużycia.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych