Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mała rozdzielczość gry The Forest po uruchomieniu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 CikuCiku

CikuCiku

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 10 2014 - 18:55

Siema! 

Mam od jakiegoś czasu gre The Forest i mam z nią jeden problem ,a jest nim małe okno gry ,a dokładnie gra odpala się tylko w rozdzielczości 720/480 i nie mam możliwości wyboru innej :( Pobrałem najnowszego patcha i dalej nic. Mam karte graficzną GeForce GTX 640 2gb , także nie powinno być problemu a jednak. To już nie jest pierwsze forum na którym opisuje ten problem jednak na żandym poprzednim nikt nie wiedział o co chodzi :( . Prosze o pomoc



  • 0

#2 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 02 10 2014 - 21:27

Gra oryginalna? Komputer spełnia wymagania gry? Jaki monitor i tryb odświeżania?



  • 0

#3 CikuCiku

CikuCiku

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 03 10 2014 - 12:08

Mój komp powinien ,że tak powiem z palcem w [beeep]e utrzymać tą gre, Gra niestety ściągana ,ale kolega zainstalował tą samą gre na swoim kompie i jemu chodzi dobrze ,a co do ostatnich pytań to sprecyzuj czy pytasz o rozdzielczość monitora czy o co?


  • 0

#4 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 03 10 2014 - 12:16

Pamiętaj że to gra w formie Early Access która może nie działać poprawnie z jakimś komponentem komputera albo jego oprogramowaniem.

 

Kup ją i pobierz aktualną wersję, może będzie ona zawierać poprawkę na Twój problem, jeżeli nie - możesz napisać do studia które ją tworzyło.


  • 0

#5 viris33

viris33

    Administrator

  • 4 657 postów

Napisano 04 10 2014 - 01:01

Mój komp powinien ,że tak powiem z palcem w [beeep]e utrzymać tą gre, Gra niestety ściągana

To dziwne bo sprawdzałem wymagania odnośnie gry i przynajmniej twoja grafika nie spełnia wymagań gry, nie wiem co zresztą bo nawet nie podałeś. Skoro gra ściągana to piratom nie pomagamy, zainstaluj oryginalną wersję gry i jeśli wystąpią problemy zwróć się do supportu gry.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych