Skocz do zawartości


Masownik

Rejestracja: 03 paź 2007
OFFLINE Ostatnio: 10 01 2012 13:54
-----

Moje tematy

Sony Ericsson W995 wgrywanie sterowników

06 01 2012 - 21:08

Witam
czytałem że mozna wgrać sterowniki polepszające jakość zdięc,jakość dzwięku itd...
Troche poczytałem i znalazłem że jest do tego potrzebny program A2 Uploader.Oczywiście program sciągnołem.Pobrałem tez sterowniki do aparatu,ekranu i dzwięku.Są one podpisane Camdrive0.dat i tak poszczególne, zależy do czego.Moje pytanie jak to wgrać,mogłby ktos to opsiac krok po kroku.Nie chce sobie zniszczyć komórki.
A i znalazłem scieżki dla poszczególnych plików:
Akustyka- IFS/SETTINGS/ACOUSTIC
Camdriver - IFS/SETTINGS/CAMERA
Displaydriver - IFS/SETTINGS/DISPLAY
Flash Menu - TPA/PRESET/SYSTEM/DESKTOP/FLASH
Czcionka - TPA/PRESET/SYSTEM/FONTS
Menu - TPA/PRESET/SYSTEM/MENU
Prosze o jakas pomoc krok po kroku

konfiguracja D linka pod wifi Sony Ericsson W995

06 01 2012 - 21:07

Witam
Od kilku dni posiadam sony ericssona W995.
Mam taki problem :nie mogę połączyć się z internetem..opisze ta całą sytuacje:
wchodzę w Wifi..wyszukuje mi sygnały..znajduje moj router..daje połącz..pisze łączy i po chwili połączono mam zielony nadajnik na komorce co znaczy ze jest połączenie.Wchodzę w orginalną przeglądarkę od SE by pobrać opisywana juz opere mini. Niestety wpisuje stronę z opery, z wp, z interi itd itd.Niby pokazuje sie pasek łączenia ale nic nie łączy i po chwili wywala komunikat

błąd komunikacji.Sproboj ponowie lub skontaktuj sie z operatorem


Juz naprawdę nie wiem co robić.Moze ktoś mi tutaj poratuje? moze cos zle robie, ale nie mogeę wejsc na zadna strone, tak jak pisałem a połączenie niby jest.
Pomyślałem ze może wina przeglądarki i ręcznie na kompa pobrałem opere mini.Wrzucilme ja na fona przez usb, tam na fonie niby zainstalowała się w aplikacjach i jak mam połączenie Wifi klikma na nia pisze czy połączyc z internetem czy jakos tak, wyskakuje biały ekran napis opera mini nizej pasek ladowania kawalek sie ruszy.Ponizej jego jest napis Instalowanie... i tak może z 10 minut i nic.Wiec juz nie wiem..
Ps.czasami to nawet z onetem nie łączy
prosze o pomoc