Skocz do zawartości


Marix125

Rejestracja: 01 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 10 02 2010 15:55
***--

Moje posty

W temacie: Dzisiejsza młodzież

07 09 2008 - 10:16

No ja myślę właśnie o górniku lub samochodówce, może jeszcze wojskowa. :rolleyes:

No to licz się z tym, że ktoś może mieć do Ciebie jakieś problemy. Mam na myśli 1 klase, później już powinien być spokój. Tylko wiele też zależy od Ciebie, jakim jesteś typem człowieka, bo jak "wozisz sie" po szkole to sie nie powozisz długo...

W temacie: Dzisiejsza młodzież

06 09 2008 - 22:52

A czy dużo tam cwaniaków, co się wożą i za byle co możesz dostać od nich wpier*ol? Chodzi mi tu o starszych 2-3 lata ode mnie.

Nie, ja się nie spotkalem. Starsze klasy są jak najbardziej w porządku. W końcu ludzie w 4 klasie technikum mają z reguły 20 lat to wiesz, mają inne sprawy na głowie niż gnojenie młodych. Noo nie ma co ukrywać, że w szkołach średnich często uczniowie palą papierosy. U mnie np często już w 1 dniach szkoły pierwszoklasiści chodzą na papierosa ze starszymi uczniami nawet z tymi z 4 klas :rolleyes:

Nikt sie ubioru nie czepia, owszem wiesz jak się wybitnie wyróżniasz na pewno ktoś Ci coś powie lub zacznie puszczać głupie teksty jak Cie zobaczy, ale po prosto zwyczajnie to olać i się im znudzi.

Ale z drugiej strony rzecz biorąc to wiesz zależy jakie to technikum... Bo jak np to technikum budowlane czy mechaniczne to wiesz sami chłopcy z reguły tam są no to wiadomo, że różnie być może, że może byc gnojenie i dokuczanie.

Ale u mnie w ekonomie nie ma takiego czegoś :P Czasem sie zdarzy dogadywanie, ale z reguły ot tak żeby było śmiesznie.
I nie spotkałem sie przez ten tydzień chodzenia do sql, by ktoś wołał za kimś "Kici kici" ;)

W temacie: witam (temat Plusa i Marixa)

03 09 2008 - 20:11

Aaa weź :rolleyes:

W temacie: Wartość tweaks

03 09 2008 - 19:54

Że tak powiem - będziesz oglądał tego tysiąca jak świnia niebo. ;) W ogóle to weź się do roboty. :rolleyes:

Odezwał się największy robotnik tego Forum ;) Przynieść Ci zimnej wody ;) ?

W temacie: witam (temat Plusa i Marixa)

03 09 2008 - 19:52

To nie. Mam tą postać przed oczami, ale nie była rysowana tylko trójwymiarowa była ;P