Skocz do zawartości


ŁukaszD

Rejestracja: 26 lut 2007
OFFLINE Ostatnio: 07 03 2007 21:51
-----

Moje posty

W temacie: Pytanie odnosnie Konfiguracji sprzetowej internetu

07 03 2007 - 21:54

:) aha wiec fizycznie wyglada to tak ze niemam 256 bo to sa bity nie bajty :) :) tylko 32 kb :) spokix :) rozumie jednak ja ciagle nie rozumie czemu mam stała wartosc transferu wachajaca sie w granicach 17 przewazenie 15 :-/ to mnie meczy wczesniej mialem po 80kb i wiecej a teraz taka lipa :-/

W temacie: Pytanie odnosnie Konfiguracji sprzetowej internetu

07 03 2007 - 05:29

czyli fizycznie zecz biorac np jak jest niby 256kbps transfer to ile tak zecziwsitego jest ?? ile % ?? 30 ?z danej wartosci jaka podaja ?

W temacie: Pytanie odnosnie Konfiguracji sprzetowej internetu

06 03 2007 - 16:19

Opisz dokładniej problem:
1. Kto jest dostawcą, jaka jest nominalna przepustowość łącza
2. Opisz konfigurację sprzętową, w jaki sposób komputer łączy się z internetem
3. Opisz system operacyjny, jak wyglądają prędkości przy przeglądaniu www, ściąganiu z ftp i P2P
4. Czy problemy pojawiły się po instalacji jakiegoś oprogramowania, czy masz aktywnego antywirusa, czy skanowałeś komputer pod katem obecności spyware/adware?

czesc mam neta 256kbps net smiga przez modem webtar dostawca TelPol siec kablowa system windows xp niewiem wlasnie jak jest z tymi virami na poczatku ladnie smigalo wszystko z ftp z p2p mialem po 80 120 kbps a teraz nagle niewazne jak sciagam maks mam 15 17 kbps :-/ wczesniej robime formata calej jednej partycji na dysku systemowym bo mam jeszcze 2 dysk :-/ moze trzeba sformatowac na jelepiej oba bo juz myslalem ze n 2 moze cos sie zlapalo a teraz po instalce systemu to przelazi na 1 dysk

Opisz dokładniej problem:
1. Kto jest dostawcą, jaka jest nominalna przepustowość łącza
2. Opisz konfigurację sprzętową, w jaki sposób komputer łączy się z internetem
3. Opisz system operacyjny, jak wyglądają prędkości przy przeglądaniu www, ściąganiu z ftp i P2P
4. Czy problemy pojawiły się po instalacji jakiegoś oprogramowania, czy masz aktywnego antywirusa, czy skanowałeś komputer pod katem obecności spyware/adware?

czesc mam neta 256kbps net smiga przez modem webstar dostawca TelPol siec kablowa system windows xp niewiem wlasnie jak jest z tymi virami na poczatku ladnie smigalo wszystko z ftp z p2p mialem po 80 120 kbps a teraz nagle niewazne jak sciagam maks mam 15 17 kbps :-/ wczesniej robilem formata calej jednej partycji na dysku systemowym bo mam jeszcze 2 dysk :-/ moze trzeba sformatowac najlepiej oba bo juz myslalem ze na 2 moze cos sie zlapalo a teraz po instalce systemu to przelazi na 1 dysk tak skanowalem spy ware doctor anty vir avast na lewej licencji

W temacie: bad sectory na dysku twardym

28 02 2007 - 00:06

dziekuje slicznie za pomoc dziala:) jeszcze raz dzieki prosze moderatora o zamkniecie topicu:)

W temacie: bad sectory na dysku twardym

26 02 2007 - 22:04

hehe skana com ? ja troszke nie kumaty jestem mogl bys powiedziec co to :rolleyes: hehe pamietam ze kiedys kumpel hirensem cos takiego robil z dyskiem ale niewiem jak to sie robilo dzieki w kazdym badz razie za pomoc aha a jak jest z wydajnoscia takiego dysku ?? duzo nizsza ?? i czy wiesza kompa ? ;) dzieki naprawde za wszelkie info :)