Skocz do zawartości


LooC

Rejestracja: 07 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 08 11 2007 21:11
-----

Moje tematy

Spory problem z kartą pamięci

08 11 2007 - 00:10

Witam!
Mam problem, przez który straciłem już zbyyyyt wiele nerwów. Mam Samsunga e250. Wczoraj kupiłem Adapter Bluetooth do kompa i kartę microSD 512MB. Na początku wszystko działało bezproblemowo, przesyłałem z komputera muzykę i wszystko grało elegancko. Jak wyłączyłem kompa, to po kilku minutach nagle zawartośc karty znikła (pokazywało, że karta jest pusta). Po kolejnej minucie pokazał się dziwny plik o jakiejś bezsensownej nazwie typu &x$# który miał gdzieś koło 50MB i później już w ogóle nie mogłem wejśc w kartę - gdy wchodziłem, pokazywał się komunikat: "Format?" a gdy wciskałem "tak" pokazywał się komunikat: "Błąd". Poszedłem dzisiaj do serwisu, sprzedawca mi ładnie wymienił kartę na nową. Wróciłem do domu, znowu nagrałem muzykę, wszystko grało przez cały dzień a godzinę temu zrobiło się znowu to samo, co wczoraj - znowu pusto, potem jakis dziwny plik. Pomyslalem wiec, ze sformatuje ja zanim w ogole nie będę mógł znowu wejśc. Tak też zrobiłem. Trwało to z 20 sekund (a nagralem dzis gdzies 200 mb muzyki), pokazał się komunikat: "Formatowanie zakonczone" po czytm nagle telefon mi się wyłączył. Gdy włączyłem to znowu nie mogłem wejśc w ogole na karte.

Co jest grane?

Pomóżcie...