Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logi - Windows 7 się nie bootuje po wyrzuceniu jakiegoś wirusa


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 k4cz0r

k4cz0r

    Początkujący

  • 47 postów

Napisano 02 05 2012 - 23:06

Zaczęło się od tego, iż coś się stało z Siecią. Chciałem przesłać zdjęcia na komputer ojca przez router ale z niewiadomych przyczyn na początku w ogóle folder "Sieć" mi się zawieszał [nic się nie pojawiało], później po restarcie i kombinacjach z routerem i kablem zaczął pokazywać tylko w Urzadzeniach Multimedialnych. Nie wiem czemu także nie mogę ustawić Odnajdowania Sieci w Centrum Udostępniania [znalazłem coś w Googlach z wpisywaniem paru komend w cmd ale nic nie dało].

Postanowiłem przeskanować system. Dawno tego nie robiłem, zwykle jak trzeba ściągam co jakiś czas darmowy program, skanuję i wywalam [za bardzo mi laptopa muli]. Najpierw nowy Avast! 7 Free, coś tam znalazł [parę trojanów, robaków], lecz po chwili wyskoczyło okienko, że do usunięcia czegoś tam trzeba zresetować komputer i przed zbootowaniem Windowsa zeskanuje i usunie. Tak też zrobiłem, i przed uruchomieniem Windowsa skanowało ładne 30 min, po tym zaczęło przenosić do kwarantanny i "Trwa uruchamianie systemu Windows...", i gdy powinien ujawić się pulpit - laptop się zresetował i wyskoczyło okienko o Uruchomieniu Systemu Normalnie lub uruchomienie narzędzia do naprawy boota. Włączyłem go, przywrócił system do przed instalacji antywirusa i było ok. Ludzie narzekali na avasta jednak, że czasem właśnie psuje system spróbowałem z drugim darmowym - Ashampoo Anti-Malware. Zeskanowałem tylko systemową część [i tak nie do końca a skanował ciut ponad godzinę] - parę trojanów, backdoor, rootkit, robak - standard. :] Też chciał uruchomić ponownie, ponieważ zainfekowane pliki były w użyciu i przed bootem zastąpi je "czystymi". Podobnie jak z avastem - przed bootem coś się pojawiło o pomyślnym usunięciu - i to samo co po Avaście, i też trzeba było przywrócić.

Co robić? [wybaczcie za lekturę powyżej ] Logi poniżej:
OTL -> http://wklej.to/KVCp7
RSIT -> http://wklej.to/CJPJM

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych