Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logi - Niechciany "Fast Address Bar"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 jimi12312345

jimi12312345

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 16 02 2013 - 04:21

Witam mam problem z tym czymś, wydaje mi się, że to jakiś rodzaj wirusa. Może ktoś już się spotkał z tym problemem.. nie wiem jak to załapałem ale pewnie przez młodszego brata.. dobra do rzeczy, skanowałem MBAM`em,, wykryło jakieś 3 wirusy i usunęło, (nie pomogło), skanowałem Security check, OTL, adwcleaner i jeszcze jakimś tam programem.. wykryło coś za 1 razem.. usunąłem.. a to dalej jest.. włączam chrome bo chodzi mi tu o chrome i uruchamia się strona google bo taką mam ustawioną, w ustawieniach i rozszerzeniach nie ma wyszukiwarki FastAddressBar, ale gdy wpisuje coś w ten taki pasek URL czy jak to sie nazwywa to zamiast szukać google to włącza mi się ten fast.... już nie wiem co robić bo żaden antywir ani inny program nie wykrywa mi błędów itp.. próbowałem różnych poradników ale żaden mi nie pomógł.
może najlepiej dodam jakieś logi z autoruns, itd do sprawdzenia i może cos tam jest..
(gdy by zły dział lub cokolwiek to prosze o wyrozumiałość i małe upomnienie ponieważ jestem nowy tutaj)

Autoruns: Wklejka #957140 – Wklej.org

OTL: za chwilę

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 16 02 2013 - 13:18

Co do samego chroma i tego paska:
Prośba o sprawdzenie logów - Logi Forum
https://support.goog...n_search_engine

Czekamy na otl:)

Użytkownik bipiw edytował ten post 16 02 2013 - 21:35

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: Google Chrome



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych