Skocz do zawartości


Zdjęcie

Logi FRST


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Danys18

Danys18

    Początkujący

  • 108 postów

Napisano 25 04 2015 - 22:09

Witam Serdecznie:)

Wujaszek prosił mnie o sprawdzenie laptopa, ponieważ ostatnio "coś  wyskoczyło mu" na pulpicie i zablokowało możliwość użycia wszystkich ikon. Gdy laptop do mnie dotarł, pierwsze co zeskanowałem system(skanowanie inteligentne ESET Smart Security), efekt 76 zagrożeń. Usnąłem je wszystkie tym antywirusem. Prosiłbym o sprawdzenie tych logów. Dodatkowo nie mogę odinstalować "Web Companion-Lavasoft" w "dodaj/usuń programy", podczas procesu odinstalowania-pod koniec-wyskakuje error.
 

Dziękuję i Pozdrawiam,
Daniel :)


Załączone pliki

  • Załączony plik  FRST.txt   78,27 KB   298 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Addition.txt   28,06 KB   233 Ilość pobrań

  • 0

#2 Danys18

Danys18

    Początkujący

  • 108 postów

Napisano 03 05 2015 - 12:01

~~UP

Ostatnio chciałem zrobić formata temu laptopowi, ale nie wyrobiłem się z czasem. Dziś gdy mam go ponownie, raczej też go nie sformatuję,

bo na każdym z 2 dysków wujek ma pełno zdjęć i dokumentów(doc/pdf). I problem jest w tym, że na tym lapku jest jakiś wirus, który zmienił rozszerzenie jpeg/doc/pdf itd na .ztkcqxc. przez co nie mogę ich odtworzyć. Da się jakoś uratować te pliki?
1.jpg



Użytkownik Danys18 edytował ten post 03 05 2015 - 12:16

  • 0

#3 PraVy

PraVy

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 13 05 2015 - 20:43

Żeby zmienić nazwy najlepiej zrób kopie plików i wejdź w konsoli (start>uruchom>cmd) do folderu gdzie są pliki (litera dysku+ ":"- przejscie na dysk np "D:", cd + nazwa folderu - przejście do folderu np: "cd folder", "cd.." zeby wyjsc z folderu, "dir" - zawartość folderu) i użyj komendy "ren *.JPG.ztkcqxc *.JPG", zastąp oba JPG formatem w jakim są pliki (czyli np. doc, pdf itd.) każdy plik bedzie miał rozszerzenie 2 razy zapisane (.jpg.jpg itp.), ale to nie szkodzi.

 

NIE wpisz przypadkiem REM zamiast REN! ren to zmiana nazwy, a rem usuniecie pliku

I jeszcze raz, zrób lepiej KOPIE


  • 0

#4 pawel315

pawel315

    Uzależniony od forum

  • 1 553 postów

Napisano 13 05 2015 - 20:59

Te pliki są zaszyfrowane i zmiana nazwy pliku nie pomoże.



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych