Skocz do zawartości


Lipa42

Rejestracja: 11 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 13 11 2008 16:56
-----

Moje tematy

[Oblivion i DMC4]Problem z dwoma grami

12 11 2008 - 19:41

Tak jak w temacie. Mam problem z dwoma grami:
1. Mam Obliviona oraz dodatek Drżące Wyspy. Zdobyłem już kostur Sheogoratha , ale gdy nim atakuję to nie ma tego mrocznego głosu. Grałem u kumpla i ma wszystko dobrze.
2. Mój kumpel chciał sobie pograć w Devil May Cry 4. Kompa ma bardzo dobrego , ponieważ nie zacina się mu Mass Effect na full detalach. Więc gdy próbuje odpalić wersję na DirectX 10 wyskakuje mu error , a gdy uruchamia wersję DirectX 9 to gierka chodzi tak wolno , że nie da się grać. Nie zacina się , tylko chodzi wolniutko.

Proszę o rozwiązanie tych 2-óch problemów. Z góry dziękuję.

Kolejny problem - za duży folder Documents and Settings

05 11 2008 - 19:42

Witam. Przepraszam , że tworzę drugi temat , ale mam kolejny problem. Mianowicie folder Documents and Settings zajmuje u mnie PONAD 11 GB , podczas gdy na całym dysku C: mam łącznie 20 GB. Wszedłem do tego folderu i zaznaczyłem wszystkie pliki , ale jest napisane , że zajmują 350 MB. Domyślam się , że cała reszta to pliki ukryte. Co to może być? Punkty przywracania? Z góry dzięki i pozdrawiam.

"Low space on primary disk" podczas grania

03 11 2008 - 21:36

Witam. Mam mały problem. Mam grę , ale ona się troszkę tnie , szczególnie gdy używam jakiegoś ataku. A czasem wyłącza się z informacją "Low space on primary disk" , czy coś takiego. I to chyba prawda , ponieważ na dysku C: (bo to chyba jest ten "primary disk") mam wolnego jakieś 400MB! Pytanie z mojej strony jest takie : Jaka jest minimalna potrzebna ilość wolnego miejsca na C:? I czy warto mi usunąć punkty przywracania ( zajmują aż 11GB!Dołączona grafika! ) , ponieważ ostatnio coś się dzieje z kompem i zawsze może się przydać. Z góry dzięki :)

Problem z katalogiem TEMP

16 10 2008 - 20:36

Witam. Mam problem. Przeniosłem pliki TEMP na dysk D i są tam ( aż 1,86 GB :P). Ale na dysku C nadal jest tam ten katalog i zajmuje około 16 MB. To nie byłoby problemem , gdyby nie to , że mam pewną grę , i przy instalacji jest pewien błąd. Mianowicie gdy chcę ją zainstalować na D to wyskakuje mi , że potrzebuję miejsca na dysku C. Dziwne co? Ale mniejsza z tym. Na pewnym forum o tej grze wyczytałem , że trzeba zmienić lokalizację plików TEMP. Więc zmieniłem , ale oprócz tego , że są na dysku D , to jeszcze część jest na C. Pytanie: Czy mogę skopiować wszystkie te pliki z tego katalogu do tego na dysku D i potem usunąć ten folder na dysku C? Jeśli nie , to proszę o jakieś inne wyjście. Pozdrawiam.