Skocz do zawartości


Zdjęcie

Linux Mandriva 2006 Free


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kisieluś

Kisieluś

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 23 09 2006 - 21:37

Witam!

Jestem kompletnie zielony w Linuksie. W zimie nim się bawiłem, niestety stanąłem na instalacji modemu neostrady. Wydrukowałem sobie mały poradnik i próbowałem zainstalować, niestety nie wyszło. Prosiłbym, aby ktoś znający się na Linuksie, napisał sporego tutka w którym byłoby napisane:

- Jak poprawnie zainstalować modem Speed Touch 330 (wraz z linkami do oprogramowania)
- Jak instalować programy
- Jak podłączać się do internetu gdy używa się neostrady
- Zainstalowanie programu dzięki któremu mógłym używać programów na windowsa czyli winamp. itp.
- Działanie gier (obsługa DirectX)

Widziałem już takie tutki, niestety nic z nich nie rozumiem, skoro nie umiałem zainstalować modemu, nie sądze, że reszta wyjdzie. Proszę choćby o linka do takiego poradnika dla kompletnie zielonych jak ja w pingwinie.

Pozdrawiam.

  • 0

#2 tick

tick

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 24 09 2006 - 23:44

Allah


1) Wystarczy www.google.com/linux a tu link do arta.
2) Na stronie tweaks.pl a Artykulach w dziale linuks znajduje sie artykul co do instalacji programow.
3) p/w
4) Wine oraz Cedega(platna). A odpowiednikiem winampa jest xmms.
5) Coraz czesciej gry sa robione tez na platforme Linuks, np. America's Army czy Wolfenstein ET. Lecz jesli nie ma mozesz odpalic gre programem Cedega czy Wine. Mi sie udalo przy GTA Vice City

Zachecam Cie do czytania artykulow poswieconych systemowi linuks. Wiele ciekawych artykulow znajduje sie na stronie tweaks.pl. Polecam tez wikipedie oraz google.com/linux, na ktorym znajdziesz wiele odpowiedzi.

Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych