Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lifting @ Chiefec BA-01B-B-SL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 pisarz

pisarz

    Komornik

  • 690 postów

Napisano 21 11 2006 - 21:29

Pewnego pochmurnego razu, gdy za oknem słońca brakowało, było smutno i szaro, patrząc na monotonny bok mojej wielgachnej obudowy postanowiłem zrobić coś, co będzie cieszylo oko gdy spojrzę na owy bok. Zatem wybrałem się do miasta w celu zakupienia kilku rzeczy, ktore przydały mi się do liftingu:
- 2x srebrny grill 80x80mm
- chrom w spray'u
- taśma malarska

Najmniej dzuibdziania było z grillami, ktore wystarczyło przykręcic do "siatek" wywierconych w boku. Z kolei większą "siatkę" starannie obkleiłem taśmą malarską i udałem się do piwnicy, by ładnie nanieść warstwę chromu. Po tej czynnosci bok obudowy wylądował na dworze, gdzie się dokładnie "wywietrzył" :D . Następnie odkręciłem rączkę, rozebrałem ją doszczętnie i ZA POMOCĄ PĘDZELKA pomalowałem dość starannie. Nanoszenie chormu, by uzyskac dobry efekt, wymagało ok. 5-6 serii nanoszenia. Podobnie uczyniłem z obramowaniem rączki. Po kilku ładnych godzinach praca skonczona, wszstko zmontowane. Jednak nadal czegoś mi brakowało na tym boku. Wtem natrafiłem na ładną kartkę z wydrukowanym smokiem. Bez chwili namysłu zabrałem się do malowania. Do tej czynnosci użyłem także cienkiego pędzla oraz chromu. Malowanie zajęło mi ok. 3 godzin. Na koniec smoga obramowałem czarnym kolorem. Potem całe moje dzieło ogrzewałem jeszcze żarówką, by wszystko dobrze zastygło.

A oto efekty moich działań:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika


Na życzenie zrobię wiecej fotek, gdyż te robiłem na "szybcika" :D

Pozdrawiam.

  • 0

#2 Magik

Magik

    Początkujący

  • 72 postów

Napisano 21 11 2006 - 22:00

Mi się podoba :D całkiem fajne, też bym chciał takie jakieś bajerki na obudowie + okno przykładowo :D
Ale niestety talentu nie mam bu...

  • 0

#3 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 21 11 2006 - 22:21

Mi sie srednio podoba bo lubie bardziej zwariowane kształty ale pomysł jak najbardziej niezły :D. Z drugiej strony to masz tą obudowę kolosalną, wydaje mi się ż mam mimo wszystko mniejszego boxa (choć przynajmniej full metal :D)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych